https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain
Number of items: 358
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
2864938
12557
524
0
4000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 16,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3093834
12558
524
0
16000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3090598
12559
524
0
4000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3020274
12560
524
0
4000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2894163
12561
524
0
2400
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2894156
12562
524
0
1600
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2610105
12563
524
0
1800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2787378
12564
524
0
1200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
2792733
12565
524
0
2200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
2963138
12566
524
0
30000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment