https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 358

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 16,5 cm
1
12557.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 16,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal
1
12558.

Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
1
12559.

Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm
1
12560.

Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm
1
12561.

Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm
1
12562.

Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
1
12563.

Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
1
12564.

Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm
1
12565.

2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
1
12566.

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment