https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 358

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Unterweissbach puttó, jelzett, hibátlan, h: 8 cm
1
12497.

Unterweissbach puttó, jelzett, hibátlan, h: 8 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzett szőlőt evő hölgy figura, hibátlan, m: 8,5 cm
1
12498.

Jelzett szőlőt evő hölgy figura, hibátlan, m: 8,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Herendi csipkebogyó mintás csésze és 2 tálka, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13 cm
1
12499.

Herendi csipkebogyó mintás csésze és 2 tálka, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herendi indai kosár fantázia mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
1
12500.

Herendi indai kosár fantázia mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Mason's Ironstone "Waterlily" tál, jelzett, hibátlan, d: 22,5 cm
1
12501.

Mason's Ironstone "Waterlily" tál, jelzett, hibátlan, d: 22,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kalocsai porcelán cipő kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
1
12502.

Kalocsai porcelán cipő kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Porcelán gém figura, hibátlan, m: 14 cm
1
12503.

Porcelán gém figura, hibátlan, m: 14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
6 darab lepkemintás porcelán gyűszű, fa tartóban, 16x8 cm
1
12504.

6 darab lepkemintás porcelán gyűszű, fa tartóban, 16x8 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 31 cm
1
12505.

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 31 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
1
12506.

Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1
12507.

Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
1
12508.

Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment