Chinaware / Porcelain Number of items: 358
3435949
12485
524
Royal Dux akt. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3443499
12486
524
Venezia Gold Collection 6 darab kis csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3298607
12487
524
Zsolnay kaspó. Zöld mázzal fedett fehércserép, ismétlődő stilizált levélmintával, 5518 sorszámmal, jelzett, pereménél két mázrepedésből indult repedésvonallal, d: 24 cm, m: 9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3434965
12488
524
Kahla 6 személyes historizáló mintás kávés készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, egy fedél belsején kopással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3442211
12489
524
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, ragasztott, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444217
12490
524
4400
3 darab antik fajansz tál, Telkibánya, Apátfalva, sérüléssel, d:14-23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3436501
12491
524
Villeroy & Boch "Julie" 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3434764
12492
524
cca 1960 Unterweissbach Skót terrier. Jelzett, hibátlan, 23x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3435019
12493
524
Hollóházi olasz kaspó mintás váza és korsó, jelzett, hibátlan, m: 15-16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3442225
12494
524
cca 1920/30 Zsolnay vadászmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, d: 15-24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3434964
12495
524
Kahla 6 személyes historizáló mintás teás készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3436496
12496
524
Villeroy & Boch "Julie Ciel" 8 személyes mélytányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house