Number of items: 358

Royal Dux akt. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12485.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Venezia Gold Collection 6 darab kis csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
12486.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
12487.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kahla 6 személyes historizáló mintás kávés készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, egy fedél belsején kopással.
12488.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, ragasztott, m: 15 cm
12489.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 darab antik fajansz tál, Telkibánya, Apátfalva, sérüléssel, d:14-23 cm
12490.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Villeroy &amp; Boch "Julie" 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
12491.

Villeroy & Boch "Julie" 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1960 Unterweissbach Skót terrier. Jelzett, hibátlan, 23x18 cm
12492.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Hollóházi olasz kaspó mintás váza és korsó, jelzett, hibátlan, m: 15-16,5 cm
12493.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
cca 1920/30 Zsolnay vadászmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, d: 15-24 cm
12494.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kahla 6 személyes historizáló mintás teás készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, hibátlan.
12495.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Villeroy &amp; Boch "Julie Ciel" 8 személyes mélytányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12496.

Villeroy & Boch "Julie Ciel" 8 személyes mélytányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 24 cm

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF