Number of items: 358
3457270
12461
524
Meissen állatfej dekoros kancsó, jelzett, fedél szájánál kis lepattanással, m: 26,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3458855
12462
524
3 db kis porcelán figura, közötte jelzett, lány szoknyáján sérülések 6-10 cm
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3464329
12463
524
Victoria pralinékínáló, jelzett, 19x17 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3460388
12464
524
14000
Kahla 6 részes szervírozó készlet, pecsenyés tál, kínálótálak, szószkínáló, leveskínáló. Jelzett, fedő belsején kis hibával, jó állapotban.
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3458584
12465
524
Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, kézzel festett, m: 23 cm
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3457320
12466
524
Mongol porcelán italos palack, jelzett, m: 18,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3457296
12467
524
Carlsbad 1888 Kúrapohár, repedéssel, m: 11,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3458665
12468
524
3 darabos kínai kisváza szett, cca 20. sz középső harmada, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3455954
12469
524
2200
cca 1900, Rózsamintás falitál, kis kopással, d: 14,5 cm
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3457000
12470
524
4400
Zsolnay 9 darabos tárgy összeállítás, 1-1 pattogzással.
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3460280
12471
524
Scherzer mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3457004
12472
524
Mitterteich 3 darab fodros peremű kínáló, h: 32,5 cm alatt
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m