Number of items: 358

12461.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3 db kis porcelán figura, közötte jelzett, lány szoknyáján sérülések 6-10 cm
12462.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Victoria pralinékínáló, jelzett, 19x17 cm
12463.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kahla 6 részes szervírozó készlet, pecsenyés tál, kínálótálak, szószkínáló, leveskínáló. Jelzett, fedő belsején kis hibával, jó állapotban.
12464.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, kézzel festett, m: 23 cm
12465.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Mongol porcelán italos palack, jelzett, m: 18,5 cm
12466.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Carlsbad 1888 Kúrapohár, repedéssel, m: 11,5 cm
12467.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3 darabos kínai kisváza szett, cca 20. sz középső harmada, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
12468.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1900, Rózsamintás falitál, kis kopással, d: 14,5 cm
12469.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Zsolnay 9 darabos tárgy összeállítás, 1-1 pattogzással.
12470.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Scherzer mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12471.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mitterteich 3 darab fodros peremű kínáló, h: 32,5 cm alatt
12472.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF