Number of items: 358

Kaiser biszkvit porcelán virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12401.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Vintage jelzett csillagmintás 6 személyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d:19 cm
12402.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Porcelán pipa, vadász motívummal festett osztrák XIX. sz. két részes, magyar ajándékozási feilirattal
12403.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
12404.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Zsolnay magyaros porcelán dísztál, matricás jelzett, hibátlan d: 24 cm
12405.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi homokozó ovis kislány. Terv: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
12406.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
4 db Rosenthal mokkás csésze és alj, Matricás, jelzett, hibátlan
12407.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Herendi Indiai kosár mintás bonbonniere és fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm, 13 cm
12408.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hagymamintás kiöntő + 4 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
12409.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Vintage fajansz óratest, m: 16,5 cm
12410.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Wedgwood leveses csésze alátéttel + alátét, d: 16 cm
12411.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ritzenhoff Flirt karácsonyfa alakú díszdoboz, jelzett, hibátlan, 21x18 cm
12412.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF