Number of items: 358
3498902
12401
524
Kaiser biszkvit porcelán virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3497392
12402
524
6500
Vintage jelzett csillagmintás 6 személyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d:19 cm
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3494171
12403
524
Porcelán pipa, vadász motívummal festett osztrák XIX. sz. két részes, magyar ajándékozási feilirattal
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3494984
12404
524
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3495394
12405
524
Zsolnay magyaros porcelán dísztál, matricás jelzett, hibátlan d: 24 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3497107
12406
524
Hollóházi homokozó ovis kislány. Terv: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3494316
12407
524
4800
4 db Rosenthal mokkás csésze és alj, Matricás, jelzett, hibátlan
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3500833
12408
524
Herendi Indiai kosár mintás bonbonniere és fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm, 13 cm
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3494612
12409
524
3400
Hagymamintás kiöntő + 4 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3497825
12410
524
Vintage fajansz óratest, m: 16,5 cm
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3495129
12411
524
Wedgwood leveses csésze alátéttel + alátét, d: 16 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3494993
12412
524
Ritzenhoff Flirt karácsonyfa alakú díszdoboz, jelzett, hibátlan, 21x18 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m