Number of items: 358
3513038
12281
524
Aquincum 4 darab szuvenír tárgy, magyar mintákkal, Balaton, Pécs, Parlament, jelzett, m: 9 cm alatt
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3519562
12282
524
Jelzett kínai dísztál, hibátlan, d: 27 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3519067
12283
524
3200
cca 1900 "Felix Fürdői Emlék" porcelán bögre, kis repedésvonallal, d: 12 cm, m: 9,5 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3513047
12284
524
cca 1920 Art deco hölgy kígyóval figura, keze sérült, restaurált, jelzett, 13x10 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519892
12285
524
Rózsamintás csésze alátéttel, jelzés nélkül, d: 15 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3513055
12286
524
cca 1920/30 Epiag vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 800 3 200 3 800
3512321
12287
524
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte Meissen.
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3512451
12288
524
Herendi Bouquet de Saxe mintás dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
Available for bidding
6 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3512857
12289
524
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514260
12290
524
Herendi sárga rózsa. Jelzett, minimális pattogzással, 8x8,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3513328
12291
524
Fekvő gyermek porcelán figura, sérült, javított, h: 20 cm + hiányos gyermekjáték porcelán készlet
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516631
12292
524
38000
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m