Number of items: 358

Aquincum 4 darab szuvenír tárgy, magyar mintákkal, Balaton, Pécs, Parlament, jelzett, m: 9 cm alatt
12281.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzett kínai dísztál, hibátlan, d: 27 cm
12282.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1900 "Felix Fürdői Emlék" porcelán bögre, kis repedésvonallal, d: 12 cm, m: 9,5 cm
12283.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1920 Art deco hölgy kígyóval figura, keze sérült, restaurált, jelzett, 13x10 cm
12284.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rózsamintás csésze alátéttel, jelzés nélkül, d: 15 cm
12285.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1920/30 Epiag vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12286.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte Meissen.
12287.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Herendi Bouquet de Saxe mintás dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12288.

Available for bidding
6 000 HUF
10
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12289.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Herendi sárga rózsa. Jelzett, minimális pattogzással, 8x8,5 cm
12290.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fekvő gyermek porcelán figura, sérült, javított, h: 20 cm + hiányos gyermekjáték porcelán készlet
12291.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
12292.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF