Chinaware / Porcelain Number of items: 358
3435016
12257
524
22000
Herendi Apponyi purpur mintás fedeles váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3435048
12258
524
Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, Kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3419823
12259
524
30000
Herendi áttört nagy tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3391134
12260
524
cca 1900 Schauer Vienna Faiance rekamién könyöklő hölgy macskával. Mázas és biszkvit fajansz, hölgy feje ragasztott, kis lepattanásokkal, virágtartó résszel, jelzett, 26x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3376137
12261
524
Herendi Milles Fleurs italos flaska. Négyoldalú hólyagosan tagolt test, vállnál háncsnyomott mintával, kézzel festett, hibátlan, 11x8x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3230501
12262
524
24000
Nagy Márta (1954-): Díszváza. Türkizes színű porcelán, alján jelzett, minimális kopással, 15x12 cm /// Márta Nagy (1954-): Decorative vase. Turquoise-colored porcelain, marked on the bottom, with minimal wear, dimensions: 15x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3151732
12263
524
22000
Herendi nagy koi hal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással .m: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
2819309
12264
524
300000
Zsolnay historizáló dísztál: Parisz ítélete. Nagyméretű, fehércserép. Savmaratott felületén többrétegű, színes, eozinmázakkal festve. Öblében Parisz ítélete, relief jelenettel. Peremén kis hajszálrepedéssel. Alján jelzett: Zsolnay Pécs, és 252 (formaszám), eozinnal festett, pontsoros, kerek, pecsétszerű márkajelzés. d: 31,5 cm, m: 4,5 cm Párisz alakját már az ókori képzőművészek is kedvelték, félszáz vázakép, sok falfestmény és dombormű mutatja az alma odaítélése, Helena elrablása ill. Menelaosszal való párharca közben. Az újkori festők és iparművészek egyik legkedveltebb témája volt Párisz ítélete, bizonyára mert lehetőséget nyújtott a három szép istennő ruhátlan ábrázolására; elég talán, ha Cranach, Giordano, Claude Lorrain, Rubens, Boucher, Gaugin és Pierre-Auguste Renoir vásznait említjük. Feltehetően a nagy mesterek festményei megihlették a Zsolnay gyár művészeit is, ennek példája, az itt látható exkluzív gyűjtői darab is. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
2866052
12265
524
24000
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3512436
12266
524
Hollóházi 6 darab tejes csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3520112
12267
524
Lichte talpas kínáló és fedeles edény. Jelzett, hibátlan, m: 14-15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3458979
12268
524
Wagner & Apel Bertram vonyító kutyának fuvolázó török fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house