Number of items: 358

Herendi Apponyi purpur mintás fedeles váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 26 cm
12257.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, Kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással.
12258.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Herendi áttört nagy tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 35 cm
12259.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
12260.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
12261.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
12262.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
12263.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
12264.

Available for bidding
300 000 HUF
813,01
937,50
Minimum bid:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
12265.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Hollóházi 6 darab tejes csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
12266.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Lichte talpas kínáló és fedeles edény. Jelzett, hibátlan, m: 14-15 cm
12267.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Wagner &amp; Apel Bertram vonyító kutyának fuvolázó török fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm
12268.

Wagner & Apel Bertram vonyító kutyának fuvolázó török fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF