Number of items: 358
3512481
12317
524
Zsolnay tollazott szélű virágmintás porcelán étkészlet, 16 darabos, jelzett, matricás.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3513048
12318
524
2 darab gyermekjáték porcelán figura, m: 5,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516695
12319
524
Drasche Kolozsvár emlék hamutál, jelzett, kopással, 9x9 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 800 3 200 3 800
3512862
12320
524
cca 1900 Villeroy & Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514255
12321
524
Antik faun madárral figura. Jelzés nélkül, kis felületi kopással, 7x6,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3514245
12322
524
Hollóházi nyúl figura, jelzett, m: 6 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3513342
12323
524
Antik porcelán mosdókancsó, hibátlan, m: 21 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3516794
12324
524
Hollóházi Varró Matyónő. Terv.: Torma Istvánné. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517643
12325
524
Bavaria tárnics mintás vékonyporcelán egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519688
12326
524
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3515590
12327
524
cca 1880-1980 Zsolnay pillangómintás tálka, családi pecséttel jelzett, kis pattogzással, mázrepedéssel, d:10,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3512458
12328
524
2 darab antik dísztányér, cca 1900, egyik javított, d: 23 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m