Number of items: 358

Zsolnay tollazott szélű virágmintás porcelán étkészlet, 16 darabos, jelzett, matricás.
12317.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
2 darab gyermekjáték porcelán figura, m: 5,5 cm
12318.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Drasche Kolozsvár emlék hamutál, jelzett, kopással, 9x9 cm
12319.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12320.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Antik faun madárral figura. Jelzés nélkül, kis felületi kopással, 7x6,5 cm
12321.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Hollóházi nyúl figura, jelzett, m: 6 cm
12322.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Antik porcelán mosdókancsó, hibátlan, m: 21 cm
12323.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hollóházi Varró Matyónő. Terv.: Torma Istvánné. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12324.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bavaria tárnics mintás vékonyporcelán egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12325.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
12326.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1880-1980 Zsolnay pillangómintás tálka, családi pecséttel jelzett, kis pattogzással, mázrepedéssel, d:10,5 cm
12327.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2 darab antik dísztányér, cca 1900, egyik javított, d: 23 cm
12328.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF