Number of items: 358

12209.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
cca 1840-1870 Herendi zsánermintás kínáló, pikkelyes peremdíszítéssel, jelzett, kopással, 25x26 cm
12210.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12211.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Hollóházi áfonya mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18 cmm 40 cm
12212.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Hollóházi Erika mintás kétszemélyes teás készlet, tálcával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,
12213.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Herendi Ludas Matyi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26x20 cm
12214.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Zsolnay eozinmázas váza. cca 1930, eozin mázakkal fedett finomfajansz, nyakánál repedéssel, m: 32 cm
12215.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Herendi farkaskutya. Terv: Markup Béla 1935. Jelzett, hibátlan, 19x12 cm
12216.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Zsolnay népviseletes táncoló lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm
12217.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
12218.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
cca 1960-1980 Kispest art deco porcelán róka. Jelzett, jelzése kopott, hibátlan, h: 29 cm
12219.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Copeland fajansz virág mintás sütemény kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
12220.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF