Number of items: 358
3516850
12209
524
65000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3519458
12210
524
50000
cca 1840-1870 Herendi zsánermintás kínáló, pikkelyes peremdíszítéssel, jelzett, kopással, 25x26 cm
Available for bidding
50 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3516629
12211
524
30000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3516810
12212
524
30000
Hollóházi áfonya mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18 cmm 40 cm
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3516824
12213
524
24000
Hollóházi Erika mintás kétszemélyes teás készlet, tálcával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3511708
12214
524
22000
Herendi Ludas Matyi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26x20 cm
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3512609
12215
524
Zsolnay eozinmázas váza. cca 1930, eozin mázakkal fedett finomfajansz, nyakánál repedéssel, m: 32 cm
Available for bidding
20 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3512597
12216
524
Herendi farkaskutya. Terv: Markup Béla 1935. Jelzett, hibátlan, 19x12 cm
Available for bidding
20 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3516799
12217
524
Zsolnay népviseletes táncoló lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3514187
12218
524
Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3516908
12219
524
cca 1960-1980 Kispest art deco porcelán róka. Jelzett, jelzése kopott, hibátlan, h: 29 cm
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3516806
12220
524
15000
Copeland fajansz virág mintás sütemény kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m