Number of items: 358

Kalocsai porcelán 2 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12293.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Herend Nagy-Várad címeres tálka, jelzett, kézzel festett, aranyozáson kopással, d: 8 cm
12294.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3 db-os kis porcelán tétel, közte Herendi mini váza és Hollóházi hamuzó, vegyes állapotban, 6,5 cm - 15 cm
12295.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Wagner &amp; Apel Bertram nagyobb méretű kerítésen ülő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
12296.

Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű kerítésen ülő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Jelzett kínai leveses csésze kanállal, hibátlan, d: 11,5 cm
12297.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
2 darab japán vékonyporcelán csésze alátéttel, d: 13 cm
12298.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi babéklevél mintás monogramos bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
12299.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Herendi Viktória mintás bonbonier, plasztikus sárga rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 11 cm
12300.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Karl Ens pillangó figura, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
12301.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
5 darab klf porcelán teás kanna, érdekes darabokkal, jelzett, hibátlan, m: 25 cm alatt
12302.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Goebel fekete macska. Jelzett, szakszerűen restaurált, m: 12,5 cm
12303.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12304.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF