Number of items: 358
3512456
12293
524
Kalocsai porcelán 2 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519074
12294
524
Herend Nagy-Várad címeres tálka, jelzett, kézzel festett, aranyozáson kopással, d: 8 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3515700
12295
524
3 db-os kis porcelán tétel, közte Herendi mini váza és Hollóházi hamuzó, vegyes állapotban, 6,5 cm - 15 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459012
12296
524
Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű kerítésen ülő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3513021
12297
524
2200
Jelzett kínai leveses csésze kanállal, hibátlan, d: 11,5 cm
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3513025
12298
524
2 darab japán vékonyporcelán csésze alátéttel, d: 13 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519454
12299
524
Herendi babéklevél mintás monogramos bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3511703
12300
524
15000
Herendi Viktória mintás bonbonier, plasztikus sárga rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 11 cm
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3518360
12301
524
3400
Karl Ens pillangó figura, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 600 4 200 5 000
3517622
12302
524
4600
5 darab klf porcelán teás kanna, érdekes darabokkal, jelzett, hibátlan, m: 25 cm alatt
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3516690
12303
524
Goebel fekete macska. Jelzett, szakszerűen restaurált, m: 12,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3512864
12304
524
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m