Number of items: 358
3513333
12353
524
Zsolnay cukortartó, pajzspecséttel, jelzett, 15x9 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518547
12354
524
Kahla porcelán rechaud, jelzett, hibátlan, 17,5x17,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516540
12355
524
Bavaria aranyozott vajkínáló, jelzett, minimális kopással, 17x13 cm
Available for bidding
2 600 HUF
3 000 3 600 4 200
3519683
12356
524
Hollóházi Pillangó mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515318
12357
524
Herendi VBO mintás kínáló, inda fogókkal, jelzett, hibátlan, 14,5x11 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3516530
12358
524
20 darabos klf porcelán tejkiöntő gyűjtemény, közte jó darabokkal, angol kiöntő, Meissen, antik darabok, stb, m: 14 cm alatt
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3501537
12359
524
Ens plasztikus virág díszítéses bonbonniere, jelzett, sérüléssel d: 9 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3494639
12360
524
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3497259
12361
524
Antik kínáló, kissé hajlott szerelékkel, fajansz betétjén a Szabadság tér ábrázolásával, d: 25,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3498835
12362
524
Waechtersbach 6 személyes halászlé szervírozó készlet, hal alakú tányérokkal, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3497782
12363
524
Fajansz cukor tartó edény fedő nélkül 17 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3500954
12364
524
6 darab virágmintás süteményes tányér, jelzett, 19x19 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m