Number of items: 358
3499005
12365
524
Ír porcelán váza, jelzett, kopott, 10 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3500842
12366
524
Herendi virág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3490044
12367
524
Zsolnay ékszeres tálka, Győr város címerével díszítve, jelzett, kis kopással, d: 8,5 cm
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3500965
12368
524
3200
Kézzel festett halmintás kínáló, minimális kopással, 35x18 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3423650
12369
524
50000
cca 1885 Zsolnay dísztál arabos dekorral. Többszínű mázzal bevont korongozott fehércserép, áttört díszítéssel. Jelzett: masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS felirat és 2241 formaszám. Mázrepedéssel, d: 21,5 cm
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3494167
12370
524
3400
Porcelán pipa, festett osztrák XIX. sz. két részes, egyik kissé sérült 17 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3495393
12371
524
Zsolnay porcelán dísztál, matricás jelzett, hibátlan d: 24 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3494291
12372
524
Herendi vörös Apponyi mintás mokkás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett. minimális kopással
Available for bidding
8 000 HUF
8 500 10 000 11 000
3490042
12373
524
3800
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: 2 darab váza. Kézzel festett, jelzett, apró pattogzással, m: 11 cm
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3495124
12374
524
Japán kalligrafikus kézzel festett pohár, hibátlan, m: 11,5 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3494642
12375
524
19000
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3459007
12376
524
11000
Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű kosarára mutató lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 20 cm
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m