Number of items: 358

Ír porcelán váza, jelzett, kopott, 10 cm
12365.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Herendi virág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
12366.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Zsolnay ékszeres tálka, Győr város címerével díszítve, jelzett, kis kopással, d: 8,5 cm
12367.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kézzel festett halmintás kínáló, minimális kopással, 35x18 cm
12368.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1885 Zsolnay dísztál arabos dekorral. Többszínű mázzal bevont korongozott fehércserép, áttört díszítéssel. Jelzett: masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS felirat és 2241 formaszám. Mázrepedéssel, d: 21,5 cm
12369.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Porcelán pipa, festett osztrák XIX. sz. két részes, egyik kissé sérült 17 cm
12370.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Zsolnay porcelán dísztál, matricás jelzett, hibátlan d: 24 cm
12371.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Herendi vörös Apponyi mintás mokkás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett. minimális kopással
12372.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: 2 darab váza. Kézzel festett, jelzett, apró pattogzással, m: 11 cm
12373.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Japán kalligrafikus kézzel festett pohár, hibátlan, m: 11,5 cm
12374.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
12375.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Wagner &amp; Apel Bertram nagyobb méretű kosarára mutató lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 20 cm
12376.

Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű kosarára mutató lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 20 cm

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF