Number of items: 358

cca 1900, 6 darab szecessziós mokkás pohár felületi sérüléssel m: 5 cm
12305.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rosenthal plasztikus mintás 5 darab süteményes tányér és kínáló, jelzett, d: 16 cm, h: 26 cm
12306.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12307.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Herendi óherendi virágmintás tányér. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 25 cm
12308.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Eschenbach szecessziós mintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Designer: Anna Golin. Jelzett, teljes, hibátlan, d: 20 cm
12309.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Kínai porcelán teafűtartó, hibátlan, m: 11 cm
12310.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 darab vékonyporcelán és üveg kisváza, m: 6 cm alatt
12311.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bavaria vintage krémrózsaszín 6 személyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12312.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Herendi óherendi virágmintás tányér. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, d: 25 cm
12313.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kínai mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
12314.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Wagner &amp; Apel Bertram tapsoló fiú. Jelzett, kis pattanással, m: 13,5 cm
12315.

Wagner & Apel Bertram tapsoló fiú. Jelzett, kis pattanással, m: 13,5 cm

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 20 cm
12316.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF