Number of items: 358
3513341
12305
524
cca 1900, 6 darab szecessziós mokkás pohár felületi sérüléssel m: 5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513060
12306
524
Rosenthal plasztikus mintás 5 darab süteményes tányér és kínáló, jelzett, d: 16 cm, h: 26 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514261
12307
524
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3511711
12308
524
Herendi óherendi virágmintás tányér. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 25 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514307
12309
524
Eschenbach szecessziós mintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Designer: Anna Golin. Jelzett, teljes, hibátlan, d: 20 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 500 10 000 11 000
3513064
12310
524
Kínai porcelán teafűtartó, hibátlan, m: 11 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521754
12311
524
3 darab vékonyporcelán és üveg kisváza, m: 6 cm alatt
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515572
12312
524
Bavaria vintage krémrózsaszín 6 személyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3511709
12313
524
Herendi óherendi virágmintás tányér. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, d: 25 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3516624
12314
524
Kínai mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3458989
12315
524
Wagner & Apel Bertram tapsoló fiú. Jelzett, kis pattanással, m: 13,5 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3516796
12316
524
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 20 cm
Available for bidding
6 000 HUF
7 000 8 000 9 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m