Number of items: 358

Dísztál. Japán, 19. sz. utolsó harmada, jelzett, kézzel festett, restaurált, d: 19 cm
12437.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Antik porcelán pipa, h: 30 cm
12438.

Antik porcelán pipa, h: 30 cm

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Gránit pogácsakínáló tál, jelzett, kopott, d: 20 cm
12439.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gerzit vadászjelenetes söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12440.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Hollóházi söröskorsó Sajóecseg címerével, jelzett, hibátlan, fedéltartó szerkezete nélkül, m: 25,5 cm
12441.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Aquincum fésülködő akt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12442.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1935 Kézzel festett csoportképet ábrázoló söröskorsó, m: 13 cm
12443.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Hollóházi babával játszó pizsamás lány, Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12444.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bavaria vasfűmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 19,5 cm
12445.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Bavaria két darab egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12446.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Slamand Nord Hamage antik francia fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25,5 cm
12447.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Nagy kávés kanna. Matricás, jelzett, hibátlan m: 26 cm
12448.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF