Number of items: 358
3478602
12437
524
Dísztál. Japán, 19. sz. utolsó harmada, jelzett, kézzel festett, restaurált, d: 19 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3477331
12438
524
3800
Antik porcelán pipa, h: 30 cm
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3476860
12439
524
Gránit pogácsakínáló tál, jelzett, kopott, d: 20 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3474474
12440
524
3400
Gerzit vadászjelenetes söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3479616
12441
524
Hollóházi söröskorsó Sajóecseg címerével, jelzett, hibátlan, fedéltartó szerkezete nélkül, m: 25,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476440
12442
524
Aquincum fésülködő akt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3474480
12443
524
1935 Kézzel festett csoportképet ábrázoló söröskorsó, m: 13 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3476438
12444
524
Hollóházi babával játszó pizsamás lány, Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3477127
12445
524
Bavaria vasfűmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 19,5 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 200 1 400 1 600
3480840
12446
524
Bavaria két darab egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3477330
12447
524
Slamand Nord Hamage antik francia fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25,5 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3476537
12448
524
Nagy kávés kanna. Matricás, jelzett, hibátlan m: 26 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m