Number of items: 358

2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12 cm
12449.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
12450.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Herendi kisváza, jelzett, hibátlan, 2. oszt, m: 7 cm
12451.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db Herendi Apponyi mintás levél tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x12 cm
12452.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Alka vintage egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12453.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vintage német bonbonier, jelzett, 12x9 cm
12454.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Japán fedeles váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
12455.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Weiswasser kínáló. Matricás, jelzett, hibátlan 9 cm
12456.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm
12457.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, 16x12 cm
12458.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Sitzendorf söröskorsó, a drezdai Hofkirche ábrázolásával, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12459.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Antik bonbonier, sorszámozott, erős mázrepedéssel, 16x13 cm
12460.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF