Number of items: 358
3478027
12449
524
4600
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3479809
12450
524
13000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3479082
12451
524
Herendi kisváza, jelzett, hibátlan, 2. oszt, m: 7 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3474712
12452
524
2 db Herendi Apponyi mintás levél tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x12 cm
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3474988
12453
524
Alka vintage egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3481496
12454
524
Vintage német bonbonier, jelzett, 12x9 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3474476
12455
524
Japán fedeles váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476761
12456
524
Weiswasser kínáló. Matricás, jelzett, hibátlan 9 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3464327
12457
524
Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3463685
12458
524
3200
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, 16x12 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3457612
12459
524
Sitzendorf söröskorsó, a drezdai Hofkirche ábrázolásával, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3463057
12460
524
Antik bonbonier, sorszámozott, erős mázrepedéssel, 16x13 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m