Number of items: 358

Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
12509.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Herendi rózsamintás mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
12510.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Schaubachkunst Berlin látképeit bemutató váza. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
12511.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, kopással, m: 11 cm
12512.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
12513.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
12514.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm
12515.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Wallendorf váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12516.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
12517.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett.
12518.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
12519.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
12520.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF