Number of items: 358
3402217
12509
524
3200
Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3411092
12510
524
6500
Herendi rózsamintás mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3363186
12511
524
Schaubachkunst Berlin látképeit bemutató váza. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3411051
12512
524
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, kopással, m: 11 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3407284
12513
524
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3304364
12514
524
4800
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3393227
12515
524
Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm
Available for bidding
800 900 1 000
3387210
12516
524
Wallendorf váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3368126
12517
524
9500
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3373443
12518
524
Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett.
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3371943
12519
524
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3376119
12520
524
Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m