Number of items: 358
3368721
12521
524
Unterweissbach puttó figura, jelzett, sérült ujjakkal, h: 15 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3358501
12522
524
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3354508
12523
524
6500
Meissen kakasmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3355689
12524
524
4800
Herendi talpas kínáló, felső gombja levált, jelzett, laza, d: 28 cm, m: 14 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3355338
12525
524
Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3335991
12526
524
cca 1900, Szecessziós nagyméretű szervírozótál, kopott, d: 39 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3336643
12527
524
Porcelán gyufatartó - gyufagyújtó, d:13,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3330275
12528
524
3200
Lippelsdorf Wagner & Apel őzgida. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3331210
12529
524
3200
M&Z cseh porcelán teás bögre díszdobozban, hibátlan
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3336468
12530
524
3400
Eschenbach modernista design váza, jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3331635
12531
524
Porcelán macska és ló figurák, h: 10-13 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3335993
12532
524
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m