Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,[1907.],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 480 p. Ötödik kiadás. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel, litho elülső szennylappal. Korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós, díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
22072.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kornai János: Látlelet. Tanulmányok a magyar állapotokról. DEDIKÁLT! [Bp.], 2017, HVG. Kiadói papírkötés.
22073.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Elfi Lukas: Knittelfeld. Einst &amp; Jetzt. Bp., 2003, Heimat Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22074.

Elfi Lukas: Knittelfeld. Einst & Jetzt. Bp., 2003, Heimat Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kovács Ferenc: A hódmezővásárhelyi országzászló története. [Hódmezővásárhely, 2004], szerző, 111+[1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (245./1000) példány.
22075.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lendvai Timár Edit: Korok, emberek, történetek. A Kárpát-medence tudományos feltárói. Érd, 2014, Magyar Földrajzi Múzeum, 127+[1] p. Kiadói papírkötés.
22076.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Horváth Ferenc - Papp János (szerk.): Bozsoknak hódoló. Szombathely, 1978, Vas Megye Tanácsa, 51+[5] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban.
22077.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Budapest Lexikon. I-II. köt. (A-K; L-Z). Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + 1993 Budapest térképe (új utcanevekkel), Bp., Kartográfiai Vállalat, 80x116 cm
22078.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22079.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Göncz László: Egy peremvidék hírmondói. Mura menti életképek a 20. század első feléből. Bp., 2006, A Magyar Nyelv és Kultúra Nemzetközi Társasága, 273+[3] p. Kiadói papírkötés.
22080.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pivarcsi János: Csengőd község településtörténete. Csengőd, 2001, Polgármesteri Hivatal, 120 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
22081.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lantos Antal - Tóth Miklós - Széman Richárd: Kerületünk épített világa. Budapest XVI. kerülete. Bp., 2011, Corvin Művelődési Ház, 306+[2] p. Második, átdolgozott kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22082.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szentgotthárd a századfordulótól az ezredfordulóig. (Fotóalbum.) Szerk.: Molnár Piroska. Szentgotthárd, 2000, Városi Könyvtár, [84] p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés. (Ritka!)
22083.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events