https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gezell Sándor: A soóvári kősóbányaterület földtani viszonyai, tekintettel az elöntött kősóbánya újból való megnyitására. Dedikált Négy táblával. Budapest, 1885. [Magyar Királyi Földtani Intézet], (Légrády Testvérek ny.). [3], 186-206 [1] p. 3 térkép (színes, kihajtható, 20 x 40 cm, 42 x 30 cm, 46 x 44 cm). 1 t. . Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben
1
22194.

Gezell Sándor: A soóvári kősóbányaterület földtani viszonyai, tekintettel az elöntött kősóbánya újból való megnyitására. Dedikált Négy táblával. Budapest, 1885. [Magyar Királyi Földtani Intézet], (Légrády Testvérek ny.). [3], 186-206 [1] p. 3 térkép (színes, kihajtható, 20 x 40 cm, 42 x 30 cm, 46 x 44 cm). 1 t. . Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
A Marosvásárhelyi Gyógyszerészeti kar 1948-1998. szerk pror Gyéresi Árpád. DEDIKÁLT., Kétnyelvű román-magyar. Kiadói papírkötésben 326p.
1
22195.

A Marosvásárhelyi Gyógyszerészeti kar 1948-1998. szerk pror Gyéresi Árpád. DEDIKÁLT., Kétnyelvű román-magyar. Kiadói papírkötésben 326p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Emlékkönyv Abda község áttelepülésének és temploma felszentelésének 150. évfordulójára. Szerk.: Somogyi Éva, Figler András. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 122 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
22196.

Emlékkönyv Abda község áttelepülésének és temploma felszentelésének 150. évfordulójára. Szerk.: Somogyi Éva, Figler András. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 122 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Barsi Ernő: Abdai néphagyományok Kaszás Ferencné Somogyi Teréz emlékezetében. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 146 p. Kiadói papírkötés.
1
22197.

Barsi Ernő: Abdai néphagyományok Kaszás Ferencné Somogyi Teréz emlékezetében. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 146 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zselici dolgozatok V. Szerk.: Jáger Mária. Kaposvár, 1981., Somogy m. Múzeumok Igazgatósága, 202 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
1
22198.

Zselici dolgozatok V. Szerk.: Jáger Mária. Kaposvár, 1981., Somogy m. Múzeumok Igazgatósága, 202 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.": Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.; Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.; Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji.) Ifjusági Könyvtár. Pozsony - Bp., [1896-1897], Stampfel Károly, 110+2;+102+2,+79+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
1
22199.

"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.":
Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji.) Ifjusági Könyvtár. Pozsony - Bp., [1896-1897], Stampfel Károly, 110+2;+102+2,+79+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai Közlemények 77. köt. 2. sz. Bp., [1935], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
1
22200.

Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai Közlemények 77. köt. 2. sz. Bp., [1935], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói vászonkötésben . 147p.. Első kiadás.
1
22201.

Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói vászonkötésben . 147p.. Első kiadás.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Grúz János: Heves város története. Heves, 2009. 335p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22202.

Grúz János: Heves város története. Heves, 2009. 335p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Galambosné Visy Mária - Horváth Imre Szaniszló: Rábapordány 1900-1965. A Rábaköz bölcsőjében. [Cegléd], 2009, szerzői kiadás, 172 p.+ 46 t. Kiadói papírkötés.
1
22203.

Galambosné Visy Mária - Horváth Imre Szaniszló: Rábapordány 1900-1965. A Rábaköz bölcsőjében. [Cegléd], 2009, szerzői kiadás, 172 p.+ 46 t. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Péter László Az ezeréves Szőreg. Megjelent 500 példányban. DEDIKÁLT! Szeged-Szőreg, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22204.

Péter László Az ezeréves Szőreg. Megjelent 500 példányban. DEDIKÁLT! Szeged-Szőreg, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. 351 p + XVI. t. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal.
1
22205.

Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. 351 p + XVI. t. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment