Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Ellis Kaut - Kurt Preis: München zu jeder Jahreszeit. München, 1990, Nymphenburger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22254.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Annette von Aretin - Dietmar Mitschke: Mein Englischer Garten. München, 2001, Nymphenburger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22255.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Debreczeni László: Háromkirályok. Történelmi regény Pécsről. [Pécs, 2016.], Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés.
22256.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopott egészvászon kötés, előzéklap kitépve, ex libris tépett, lapszélek részben foltosak, kopottas állapotban.
22257.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1930 Budapest 1: 25 000-es térképének utcajegyzéke. M. kir. Honvéd térképészeti Intézet. 71p. Kiadói papírbortítóval.
22258.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olaf Schulz: Natur-Heiligtümer in Deutschland. Eine Bildreise zu mystischen Plätzen zwischen Osteeküste und Alpen. München, én., BLV. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22259.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Suzanne Madon: Die schönsten Dörfer Frankreichs. Vorwort: Denis Tillinac. Köln, én., KOMET. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22260.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bauen, Wohnen, Leben in Württemberg. Ein Streizug durch 700 000 Jahre. Mit einer Einführung von Otto Borst. Hrsg. von der Öffentlichen Bausparkasse Württemberg aus Anlaß des 50jährigen Firmenjubiläums. Stuttgart, 1979, Deutscher Sparkassenverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22261.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Eva Walter - Thomas Pfündel: Glanzlichter der Region Stuttgart. Leinfelden-Echterdingen, 1997, DRW. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22262.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bayern. Fotografie: Georg Kürzinger, Text: Carl Amery, Carl Ludwig Reichert, Marie-Louise Schmeer-Sturm. München, 1993, Bucher. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22263.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vladimír Hyhlík: Košice. (Kassa.) [Pozsony], 1959, Osveta. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
22264.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Archívum 21. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, Gyöngyös, Heves megyét érintő tanulmányokkal. Eger, 2018. Készült 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22265.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events