Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3477089
22254
524
Books: Travelling, Local History
Ellis Kaut - Kurt Preis: München zu jeder Jahreszeit. München, 1990, Nymphenburger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3477865
22255
524
Annette von Aretin - Dietmar Mitschke: Mein Englischer Garten. München, 2001, Nymphenburger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3480719
22256
524
Debreczeni László: Háromkirályok. Történelmi regény Pécsről. [Pécs, 2016.], Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3483181
22257
524
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopott egészvászon kötés, előzéklap kitépve, ex libris tépett, lapszélek részben foltosak, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3496275
22258
524
ca 1930 Budapest 1: 25 000-es térképének utcajegyzéke. M. kir. Honvéd térképészeti Intézet. 71p. Kiadói papírbortítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3498903
22259
524
Olaf Schulz: Natur-Heiligtümer in Deutschland. Eine Bildreise zu mystischen Plätzen zwischen Osteeküste und Alpen. München, én., BLV. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3498934
22260
524
Suzanne Madon: Die schönsten Dörfer Frankreichs. Vorwort: Denis Tillinac. Köln, én., KOMET. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3498948
22261
524
Bauen, Wohnen, Leben in Württemberg. Ein Streizug durch 700 000 Jahre. Mit einer Einführung von Otto Borst. Hrsg. von der Öffentlichen Bausparkasse Württemberg aus Anlaß des 50jährigen Firmenjubiläums. Stuttgart, 1979, Deutscher Sparkassenverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3498963
22262
524
Eva Walter - Thomas Pfündel: Glanzlichter der Region Stuttgart. Leinfelden-Echterdingen, 1997, DRW. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3498965
22263
524
Bayern. Fotografie: Georg Kürzinger, Text: Carl Amery, Carl Ludwig Reichert, Marie-Louise Schmeer-Sturm. München, 1993, Bucher. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3499210
22264
524
Vladimír Hyhlík: Košice. (Kassa.) [Pozsony], 1959, Osveta. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3501046
22265
524
Archívum 21. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, Gyöngyös, Heves megyét érintő tanulmányokkal. Eger, 2018. Készült 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house