Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

22374.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22375.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22376.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Léman, Lac: Rund um den Genfer See. Leipzig, 1903, Woerl's Reisebüchverlag. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban, térképmelléklettel.
22377.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
dr. Horváth Ferenc: Város születik... Veresegyház a XXI. század küszöbén. Veresegyház, 1999, CEBA Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
22378.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Lelkes György (szerk.): Magyar helységnév-azonosító szótár. Baja, 1998, Talma. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval
22379.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Franco Bellato: La terra di Camaiore. Presentazione di Guglielmo Petroni. Camaiore, 1985, Comune di Camaiore. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé viseltes, ázott.
22380.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Richard Katz: Röptében a világ körül. Ford: Dr. Szánthó Dénes. Bp., én., Tolnai. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
22381.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22382.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Lazistan, Eugen: Bratislava. 1965, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
22383.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
22384.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Andy Gravette: Kanári-szigetek. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel.
22385.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events