Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3176331
22374
524
Books: Travelling, Local History
1989 2 db kiadvány: Barta Gábor: Erdély 1-2. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p és 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3301947
22375
524
Thaddäus Troll: Vom Reiz der Landschaft. 117 Farbfotos aus Deutschland mi Texten von: - -. Künzelsau - Augsburg - Salzburg, 1975., Sigloch Service. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3420946
22376
524
Csizmadia Andor (szerk.): Fejezetek a Pécsi Egyetem történetéből. DEDIKÁLT! Pécs, 1980. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3492499
22377
524
Léman, Lac: Rund um den Genfer See. Leipzig, 1903, Woerl's Reisebüchverlag. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban, térképmelléklettel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3495873
22378
524
dr. Horváth Ferenc: Város születik... Veresegyház a XXI. század küszöbén. Veresegyház, 1999, CEBA Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3495874
22379
524
Lelkes György (szerk.): Magyar helységnév-azonosító szótár. Baja, 1998, Talma. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3495973
22380
524
500
Franco Bellato: La terra di Camaiore. Presentazione di Guglielmo Petroni. Camaiore, 1985, Comune di Camaiore. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé viseltes, ázott. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3503155
22381
524
Richard Katz: Röptében a világ körül. Ford: Dr. Szánthó Dénes. Bp., én., Tolnai. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3212830
22382
524
900
1998 Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Hanák Péter - A város polgára. Szerk.: Pető Andrea. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3253219
22383
524
900
Lazistan, Eugen: Bratislava. 1965, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3352758
22384
524
900
Michael Leech: New York. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3380284
22385
524
900
Andy Gravette: Kanári-szigetek. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house