Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Horváth József: Vörösberény története. Vörösberény, 1979, Szerzői, (Mozirota-ny.), 156 p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés.
22350.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fekete István: Zsellérek. [Bp.],én., Nesztor. Kiadói papírkötés.
22351.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
22352.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22353.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Péter László: A szegedi főreáliskola, elődei és utódai. Szeged Művelődéstörténetéből 7. Szeged, 1989, Móra Ferenc Múzeum, 68 p.+6 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
22354.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
22355.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db Érsekújvárral kapcsolatos kiadvány: Vojtech Kopcan - Jozef Blaskovics: Érsekújvár (Nové Zámky) a török megszállás alatt 1663-1685.; Érsekújvári római katolikus plébániatemplom.; Galéria umenia Nové Zámky. Változó állapotban.
22356.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Stefan Zweig: Brazilia. A jövő országa. Ford.: Halász Gyula. Bp., én., Béta. 5. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
22357.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Sebestyén József: A székesfehérvári prépostság és káptalan egyházi kiváltságai. Különlenyomat a Századok 1925. évi 9-10. és 1926. évi 1-3. számából. Bp., 1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, bejelölésekkel, névbélyegzésekkel.
22358.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22359.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22360.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22361.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events