Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Hedrich, Winfried: Mnden. Sutton 2012. 95p. Kiadói kartonált keménykötésben
22290.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gödi Almanach 2003. Fejezetek Göd történetéből IX.. Szerk.: Bátorfi József, Gyüre János. Göd, 2003. Kiadja Göd Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötésben. 455p. Gazgad képanyaggal,
22291.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tóth Ferenc: Pomáz történetének forrásai. II. köt. Fejezetek a község életéből a XIX. század közepétől a XX. század közepéig. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. 633p. Kiadó kartonált papírkötés. címlap hiányzik
22292.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rome. Eyewitness Travel Guides. London-New York-Münich, 2002, Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval és a gerincen kis sérüléssel.
22293.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
F. Mihály - Lócsy - Holl: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
22294.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Baross József: Nem a legjobb időkben születtünk. Visszaemlékezés. Balassagyarmat, 2003., Szerzői, 200 p. Kiadói papírkötés.
22295.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Goivanna Magi: Provence. Florence, 2002, Bonechi, 142+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22296.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Műépítész a műemlékek városában. Csák Máté soproni épületei. Vadas József bevezetőjével. Bp.-Sopron, 2008, Körmendi Kiadó, 111+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
22297.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante, 415 p. + 1 (kihajtható, nagyméretű Budapest térképpel) t. Kiadói papírkötés, benne az eredeti, szétszakadt papírborítóval, a gerincen kis sérüléssel.
22298.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kodolányi János: Suomi. A csend országa. Útirajz. Bp., én (194?), Turul, ("Jövő"-ny.), 234 p. + 16 t. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
22299.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nógrádi képcsarnok. Összeáll. és előszó: Praznovszky Mihály. Nógrádi Irodalmi Ritkaságok 3. köt. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Múzeumok Igazgatósága, 62+1 p. Számozott (535./1000) példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22300.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kálnay Nándor: Csesztve község története és leírása. hn., én., nyn. Az 1884-es kiadás modern másolata. Papírkötés.
22301.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events