Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3441195
22290
524
Books: Travelling, Local History
Hedrich, Winfried: Mnden. Sutton 2012. 95p. Kiadói kartonált keménykötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441215
22291
524
Gödi Almanach 2003. Fejezetek Göd történetéből IX.. Szerk.: Bátorfi József, Gyüre János. Göd, 2003. Kiadja Göd Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötésben. 455p. Gazgad képanyaggal, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441346
22292
524
Tóth Ferenc: Pomáz történetének forrásai. II. köt. Fejezetek a község életéből a XIX. század közepétől a XX. század közepéig. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. 633p. Kiadó kartonált papírkötés. címlap hiányzik {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3442241
22293
524
Rome. Eyewitness Travel Guides. London-New York-Münich, 2002, Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval és a gerincen kis sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3443342
22294
524
F. Mihály - Lócsy - Holl: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3445003
22295
524
Baross József: Nem a legjobb időkben születtünk. Visszaemlékezés. Balassagyarmat, 2003., Szerzői, 200 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446044
22296
524
Goivanna Magi: Provence. Florence, 2002, Bonechi, 142+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446097
22297
524
Műépítész a műemlékek városában. Csák Máté soproni épületei. Vadas József bevezetőjével. Bp.-Sopron, 2008, Körmendi Kiadó, 111+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446257
22298
524
Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante, 415 p. + 1 (kihajtható, nagyméretű Budapest térképpel) t. Kiadói papírkötés, benne az eredeti, szétszakadt papírborítóval, a gerincen kis sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446274
22299
524
Kodolányi János: Suomi. A csend országa. Útirajz. Bp., én (194?), Turul, ("Jövő"-ny.), 234 p. + 16 t. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446438
22300
524
Nógrádi képcsarnok. Összeáll. és előszó: Praznovszky Mihály. Nógrádi Irodalmi Ritkaságok 3. köt. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Múzeumok Igazgatósága, 62+1 p. Számozott (535./1000) példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446983
22301
524
Kálnay Nándor: Csesztve község története és leírása. hn., én., nyn. Az 1884-es kiadás modern másolata. Papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house