Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

London und Insel Wight. Kleine Ausgabe. Grieben Reiseführer Band 17. Berlin, 1934, Grieben-Verlag, 167+(1) p.+ 3 (kihajtható) t.; 20+(2) p.+ 1 (kihajtható, nagyméretű térkép) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, kopottas borítóval.
22278.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., Tolnai. Félvászon kötés, viseltes állapotban, dohos.
22279.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lantos Ágnes: Dél-Buda környéki kistérség (Magyarország kisrégiói)   Ceba Kiadó, 2001. 296p. Kiadói kartonált kötésben
22280.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Szerk.: Dr. Téglás Tivadar. Bp., 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és Sport Alapítványa. Kiadói papírkötés. Dedikált!
22281.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Molnár Géza (szerk.): A 100 éves Kispest. 1872-1972. Budapest, 1972, Tankönyvkiadó. 291p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
22282.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mohos Márta-Hortobágyi Tibor: Regélő Kispest. Bp., 1994, Magyar Képek Kft. 74p. Kiadói kartonált papírkötés.
22283.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A fővárosi fürdők 75 éve. Szerk.: Dr. Beck Béla. Bp.,1987, Pallas. 319p. Kiadói papírkötésben
22284.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Magyar neve. Határon túli magyar helységnévszótár. Szerk: Sebők László. 1990, Arany Lapok Kiadó. Kiadói papírkötésben, 267p. +  Veres Kovács Atila Magyar egyházak és gyülekezetek Nagyváradon   Királyhágómelléki Ref. Egyházk, 1992
22285.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Miklósi-Sikes Csaba: 100 éves Ramassetter Vince szobra. Köztéri emlékek Sümegen. Sümeg, 2008, Sümegi Fórum Alapítvány, 111 p. Kiadói papírkötés.
22286.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db Szabolcs-Szatmár-Bereg megye helytörténeti könyv: Honismereti kutatások Szabolcs-Szatmárban. I. Néprajz. + Néprajzi kutatások Nyírlugoson. I. Népi építkezés. Jósa András Múzeum kiadványai 5. és 8. Nyíregyháza, 1975-1977, Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500, illetve 400 példányban.
22287.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Város Tanácsa VB. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 3000 példányban.
22288.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Boros-Varga-Kardos: Kőtelek képekben a századfordulótól napjainkig. Kőtelek, 1991, Kőteleki Polgármesteri Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 158p.
22289.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events