Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3421034
22278
524
Books: Travelling, Local History
London und Insel Wight. Kleine Ausgabe. Grieben Reiseführer Band 17. Berlin, 1934, Grieben-Verlag, 167+(1) p.+ 3 (kihajtható) t.; 20+(2) p.+ 1 (kihajtható, nagyméretű térkép) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, kopottas borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3421764
22279
524
Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., Tolnai. Félvászon kötés, viseltes állapotban, dohos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438255
22280
524
Lantos Ágnes: Dél-Buda környéki kistérség (Magyarország kisrégiói) Ceba Kiadó, 2001. 296p. Kiadói kartonált kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438405
22281
524
Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Szerk.: Dr. Téglás Tivadar. Bp., 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és Sport Alapítványa. Kiadói papírkötés. Dedikált! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438407
22282
524
Molnár Géza (szerk.): A 100 éves Kispest. 1872-1972. Budapest, 1972, Tankönyvkiadó. 291p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438435
22283
524
Mohos Márta-Hortobágyi Tibor: Regélő Kispest. Bp., 1994, Magyar Képek Kft. 74p. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440925
22284
524
A fővárosi fürdők 75 éve. Szerk.: Dr. Beck Béla. Bp.,1987, Pallas. 319p. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440927
22285
524
Magyar neve. Határon túli magyar helységnévszótár. Szerk: Sebők László. 1990, Arany Lapok Kiadó. Kiadói papírkötésben, 267p. + Veres Kovács Atila Magyar egyházak és gyülekezetek Nagyváradon Királyhágómelléki Ref. Egyházk, 1992 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440966
22286
524
Miklósi-Sikes Csaba: 100 éves Ramassetter Vince szobra. Köztéri emlékek Sümegen. Sümeg, 2008, Sümegi Fórum Alapítvány, 111 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440998
22287
524
2 db Szabolcs-Szatmár-Bereg megye helytörténeti könyv: Honismereti kutatások Szabolcs-Szatmárban. I. Néprajz. + Néprajzi kutatások Nyírlugoson. I. Népi építkezés. Jósa András Múzeum kiadványai 5. és 8. Nyíregyháza, 1975-1977, Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500, illetve 400 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441017
22288
524
Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Város Tanácsa VB. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 3000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441172
22289
524
Boros-Varga-Kardos: Kőtelek képekben a századfordulótól napjainkig. Kőtelek, 1991, Kőteleki Polgármesteri Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 158p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house