Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Szalai Katalin: Móri kiskódex. Írta és rajzolta: - - . 15 lap, színes illusztrációkkal, kiadói mappában, 21x14 cm
22386.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Eugen Roth: München so wie es war. Ein Bildband von - - . Düsseldorf, 1992, Droste. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22387.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Redigiert von Heinrich Hess. Band XXXXI. Jahrgang 1910. München, 1910, Verlag des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins, VIII+318 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos borítóval, helyenként kisebb lapszéli foltokkal.
22388.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Luis Trenker 3 kötete: Meine Berge. Das Bergbuch von - - . Berlin, 1931, Neufeld &amp; Henius. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, helyenként ázásnyomokkal. + Berge im Schnee. Das Winterbuch von - - . Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. + Berge in Flammen. Ein Roman aus den Schicksalstagen Südtirols. Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
22389.

Luis Trenker 3 kötete: Meine Berge. Das Bergbuch von - - . Berlin, 1931, Neufeld & Henius. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, helyenként ázásnyomokkal. + Berge im Schnee. Das Winterbuch von - - . Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. + Berge in Flammen. Ein Roman aus den Schicksalstagen Südtirols. Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22390.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
22391.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
22392.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
A Nagybányai Múzeum-Egyesület értesítője az 1903-iki egyesületi évről. Nagybánya, 1904, Morvay és Undy-ny., 97+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányos gerinccel, néhány kissé sérült, szamárfüles lappal. (Ritka!)
22393.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
1966 Debreceni református kollégium és Nagytemplom 80p. Képes kiadvány
22394.

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF