Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3242036
22362
524
Books: Travelling, Local History
Bíró Katalin (szerk.) Dunakavics (Frankl Aliona fotóival) Tiara Rt., 2010 82p. . Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3265282
22363
524
Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3287723
22364
524
Herbert Wendt: A lá découverte des peuples de la terre. 1962, Arthaud. Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Bekötött papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3321081
22365
524
Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Bp., 1996, Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3375940
22366
524
Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda,1994,Pallas-Akadémia, 178+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3410256
22367
524
Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjusági Könyvtár 4. szám. Bp.,[1926.],Pallas, 173+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányos hátsó szennylappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3422248
22368
524
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. Bp., 1921, Pesti Könyvnyomda. félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3425540
22369
524
900
Ehrenfried Kluckert: Vom heiligen Hain zur Postmoderne. Eine Kunstgeschichte Baden-Württembergs. H.n., é.n., Theiss, 205+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3462293
22370
524
Pusztay János (szerk.): Fejezetek vasvár történelméből. Documenta Savariensia 2. Szombathely, Savaria University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3475292
22371
524
Szilágyi Ferenc: Kőrösi Csoma Sándor hazai útja. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 1. Bp., 1966, Akadémiai Kiadó, 91+[5] p.+ 7 t. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3503430
22372
524
Örményország. Tájak, városok, kolostorok. Fényképezte: Gink Károly. A szöveget írta: Gombos Károly. Bp., 1972, Corvina. Megjelent 3150 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3123178
22373
524
Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house