Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Bíró Katalin (szerk.) Dunakavics (Frankl Aliona fotóival) Tiara Rt., 2010 82p. . Kiadói kartonált papírkötésben
22362.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
22363.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Herbert Wendt: A lá découverte des peuples de la terre. 1962, Arthaud. Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Bekötött papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés.
22364.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Bp., 1996, Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés.
22365.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda,1994,Pallas-Akadémia, 178+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
22366.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjusági Könyvtár 4. szám. Bp.,[1926.],Pallas, 173+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányos hátsó szennylappal.
22367.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. Bp., 1921, Pesti Könyvnyomda. félvászon kötés, kopottas állapotban.
22368.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Ehrenfried Kluckert: Vom heiligen Hain zur Postmoderne. Eine Kunstgeschichte Baden-Württembergs. H.n., é.n., Theiss, 205+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22369.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Pusztay János (szerk.): Fejezetek vasvár történelméből. Documenta Savariensia 2. Szombathely, Savaria University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22370.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Szilágyi Ferenc: Kőrösi Csoma Sándor hazai útja. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 1. Bp., 1966, Akadémiai Kiadó, 91+[5] p.+ 7 t. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban.
22371.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Örményország. Tájak, városok, kolostorok. Fényképezte: Gink Károly. A szöveget írta: Gombos Károly. Bp., 1972, Corvina. Megjelent 3150 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.
22372.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22373.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events