Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3458696
22302
524
Books: Travelling, Local History
Bartha Júlia: A Kunság népi kultúrájának keleti elemei. Debrecen, 2002 Kiadói papírkötés. A hátsó borító és több lap sarka gyűrött {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3458752
22303
524
Ortutay Gyula (szerk.): Messzi népek magyar kutatói I-II. Bp., 1978, Gondolat Kiadó, Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3459348
22304
524
Korniss Péter: Ősi karavánutak földjén. Utazás Dél-Jemenben. Szurovy Géza bevezetőjével. Bp., 1985., Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459377
22305
524
P. Gegő Elek: A moldvai magyar telepekről. Bp., 1987, ÁKV. Reprint kiadás. Kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459441
22306
524
Marco Polo utazásai. Bp., é.n., Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3461402
22307
524
Dr. Posewitz Tivadar: Az Indiai óceán cinszigetei. I. Bangka geológiája. Függelékül: A borneói gyémántelőfordúlás. A Magyar Kir. Földtani Intézet Évkönyve VII. köt. 4 füzet. Bp., 1885, Légrády-ny., (3) p.+ 146-180 p.+ 2 litho t (egy kihajtható, ). Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3461403
22308
524
Gesell Sándor: Az ungvölgyi Luh vidékén előforduló petróleum geológiai viszonyai. (Az V. táblával.) Budapest, 1898. [Magyar Királyi Földtani Intézet], (Franklin-Társulat ny.). [3], 282-291, [2] p. 1 t (színes). Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3461912
22309
524
Jugoslavia e regioni contermini . (Monografia geografica; 5). 1932. 463p. + 10 db nagy méretű térkép melléklet {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3462227
22310
524
Butcher, Devereux: Exploring our National Parks and Monuments. Boston, 1960, Houghton Miffin Company. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban / linen binding, good condition. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3462433
22311
524
Matyóföld (1976-1977). A Mezőkövesdi városi és járási Művelődési Központ irodalmi és néprajzi munkaközösségének kiadványa. H.n., 1977. Megjelent 800 példányban. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3475337
22312
524
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1937], Franklin-Társulat, 189+[3] p.+ 20 (kétoldalas) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3477981
22313
524
P. Antal: A Győri Kármelita-rendház kétszázéves története 1697-1897. Győr, 1897, Győregyházmegye Nyomdája. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott lapélek, gerinc belül elvált, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house