https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gál-Fűkőlt-Horváth (szerk.): Gyöngyös: Egy kisváros a monarchia utolsó évtizedeiben, Gyöngyös, 1997. Kiadói papírkötésben 79p
1
22242.

Gál-Fűkőlt-Horváth (szerk.): Gyöngyös: Egy kisváros a monarchia utolsó évtizedeiben, Gyöngyös, 1997. Kiadói papírkötésben 79p

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. 208p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22243.

Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. 208p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nagy Lajos:  A Víziváros XVII. század végi topográfiája. (Dedikált.) (Budapest, 1964). (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata - Révai Nyomda). 181-249 + [3] p. Egyetlen önálló kiadás. Dedikált: "Szamos Györgynek barátsággal: Nagy Lajos". Nagy Lajos helytörténész egész oldalas térképvázlatokkal és látképekkel illusztrált történeti urbanisztikai tanulmánya a Víziváros beépültségét vizsgálja a XVII. század utolsó éveiben. (Különlenyomat a Tanulmányok Budapest múltjából című sorozat 16. kötetéből.) Prov.: Szamos György történész, antikvárius. Fűzve, gerincén vászoncsíkkal erősített korabeli borítóban. Jó példány.
1
22244.

Nagy Lajos: A Víziváros XVII. század végi topográfiája. (Dedikált.)
(Budapest, 1964). (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata - Révai Nyomda). 181-249 + [3] p. Egyetlen önálló kiadás.
Dedikált: "Szamos Györgynek barátsággal: Nagy Lajos".
Nagy Lajos helytörténész egész oldalas térképvázlatokkal és látképekkel illusztrált történeti urbanisztikai tanulmánya a Víziváros beépültségét vizsgálja a XVII. század utolsó éveiben.
(Különlenyomat a Tanulmányok Budapest múltjából című sorozat 16. kötetéből.)
Prov.: Szamos György történész, antikvárius.
Fűzve, gerincén vászoncsíkkal erősített korabeli borítóban. Jó példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dr. Szalay Ferenc: Cserhátszentiván 2016-  A Cserhátszentivániak VII. Világtalálkozója 2016. június 25-án, a falu névadójának szentelt templom török hódoltság utáni újraépítésének 257 ik, az új templom felszentelésének 74. és a falú írásos említésének 751. évfordulóján. 348p. Kiadói papírkötésben, gazdag képanyaggal
1
22245.

Dr. Szalay Ferenc: Cserhátszentiván 2016- A Cserhátszentivániak VII. Világtalálkozója 2016. június 25-án, a falu névadójának szentelt templom török hódoltság utáni újraépítésének 257 ik, az új templom felszentelésének 74. és a falú írásos említésének 751. évfordulóján. 348p. Kiadói papírkötésben, gazdag képanyaggal

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dombóvári Antal: Rákosliget története 1907-1950. Bp., 2007. Erdős Renée ház. 177p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés
1
22246.

Dombóvári Antal: Rákosliget története 1907-1950. Bp., 2007. Erdős Renée ház. 177p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tatry rozprávajú. The Tatras tell their tale. Bratislava, 1969, Tatrapress. Szlovák, orosz, angol, francia és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
22247.

Tatry rozprávajú. The Tatras tell their tale. Bratislava, 1969, Tatrapress. Szlovák, orosz, angol, francia és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
A délvidéki településeinek nemzetiségi adatai (1880-1941.) Szerk.: Dr. Kepecs József. A Módszertani megjegyzéseket írta Dr. Dányi Dezső. Bp. , 1988, Központi Statisztikai Hivatal, 309 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22248.

A délvidéki településeinek nemzetiségi adatai (1880-1941.) Szerk.: Dr. Kepecs József. A Módszertani megjegyzéseket írta Dr. Dányi Dezső. Bp. , 1988, Központi Statisztikai Hivatal, 309 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szucsik-Nagy Sándor: Hóstyák népe. Néprajzi tanulmány, egri vőfélyversek. Eger, 2005, Gonda Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22249.

Szucsik-Nagy Sándor: Hóstyák népe. Néprajzi tanulmány, egri vőfélyversek. Eger, 2005, Gonda Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Boér Hunor - Tamás Sándor: Szentanna. DEDIKÁLT! Sepsiszentgyörgy, 2019, Székely Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22250.

Boér Hunor - Tamás Sándor: Szentanna. DEDIKÁLT! Sepsiszentgyörgy, 2019, Székely Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep 1926-2001. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. 1940.
1
22251.

75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep 1926-2001. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. 1940.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1943 Kassa Idegenforgalmi ismertető csak képes oldalakkal, Kassa, Wiko. Kiadói papírkötésben
1
22252.

1943 Kassa Idegenforgalmi ismertető csak képes oldalakkal, Kassa, Wiko. Kiadói papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Kordokumentumokon, és történelmi képeslapokon. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22253.

Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Kordokumentumokon, és történelmi képeslapokon. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment