Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Szakál Aurél (szerk.): Kiskunhalas almanach. Városismertető az ezredfordulós Kiskunhalasról. Kiskunhalas, 2002, Kiskunhalas Város Önkormányzata. 832 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
22338.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tarnóczi János: Amiről a józsefvárosi harangok beszélnek...Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kissé kopottas állapotban.
22339.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
22340.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22341.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22342.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Carol Baker: British Columbia. The Pacific Province. Vancouver, 1980, Whitecap Books, 63 p. Angol nyelven. Gazdag, színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22343.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22344.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Budapest Székesfőváros Törvényhatósági Bizottsága 1938. évi március hó 30.-án tartott 3-ik, rendes közgyűlése. (Jegyzőkönyv). Bp., 1938, Székesfővárosi háziny., 93-142 p. Kiadói tűzött papírkötés, erősen sérült, a tűzéstől különvált borítóval, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
22345.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nyakas Miklós: Hajdúsági közlemények 17. A Hajdúvárosok országgyűlési képviseleti jogának elnyerése 1790-1791, Hajduböszörmény, 1992, Kiadói papírkötésben
22346.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Baranyai Júlia: Gyertyafény. Laskó, egy régi magyar falu krónikájából. Sziget, 1961. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22347.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Első kiadás. Gazdag képanyaggal, kihajtható táblákkal, térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, Ex libris Dr. Bátori Mária.
22348.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Bodor Antal: Hogyan lássuk el olcsó, friss élelemmel Nagy-Budapestet? Budapest környéke gazdasági átszervezése. Bp., 1945, szerzői kiadás (Székesfővárosi háziny.), 21 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kis lapszéli foltokkal.
22349.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events