Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3518351
22098
524
Books: Travelling, Local History
Metcalfe, Daniel: A Selyemút hírmondói. Bp., 2012, Geographia. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518900
22099
524
Csombor Erzsébet, Horváth István (szerk.): Ezredév Komárom-Esztergom megyében. Tatabánya, 2002, Komárom-Esztergom Megyei Ökormányzat . Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518912
22100
524
Czina Ferenc: Emlékhelyek és műszaki emlékek a baranyai utak mentén. Pécs, n.é., Baranya Megyei Állami Közútkezelő. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519812
22101
524
Willi P. Burkhardt: Panorama. Alpes. / Alps. / Alpen. Bern, 1986, Kümmerly + Frey, 172 p. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Francia, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519867
22102
524
Tamaskó Ödön: Zempléni hegység. Magyar tájak. Bp., 1958, Bibliotheca, 113+[3] p.+ 35 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3150 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519873
22103
524
Schermann Szilárd: Szögescipők nyomai a Kárpátok bércein. Karafiáth Jenő előszavával. Bp., 1937, szerző, XVI+360 p.+ 32 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült lappal, térkép-mellékletek nélkül. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3519895
22104
524
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 256 p.+ 1 (kihajtható) t.+ 10 (térképek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, térkép-melléklet nélkül. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519931
22105
524
Dr. Gebhardt Antal: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520098
22106
524
Óh, hol vagy, hol vannak álmaim? Madách Imre emlékkiállítás. Alsósztregova (Dolná Strehová). Veszprém, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520100
22107
524
Illés György: Várak dicsérete. Magyarországi királyi várak. Borbás János fotóival. Bp., 1984., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520103
22108
524
Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520119
22109
524
Maderspach Viktor: Hazám volt a Retyezát. [Tatabánya, 2017], Vértesi Erdészeti és Faipari Zrt., 224 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé hullámos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house