Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Metcalfe, Daniel: A Selyemút hírmondói. Bp., 2012, Geographia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22098.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csombor Erzsébet, Horváth István (szerk.): Ezredév Komárom-Esztergom megyében. Tatabánya, 2002, Komárom-Esztergom Megyei Ökormányzat . Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
22099.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Czina Ferenc: Emlékhelyek és műszaki emlékek a baranyai utak mentén. Pécs, n.é., Baranya Megyei Állami Közútkezelő. Kiadói papírkötésben
22100.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Willi P. Burkhardt: Panorama. Alpes. / Alps. / Alpen. Bern, 1986, Kümmerly + Frey, 172 p. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Francia, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
22101.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tamaskó Ödön: Zempléni hegység. Magyar tájak. Bp., 1958, Bibliotheca, 113+[3] p.+ 35 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3150 példányban.
22102.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Schermann Szilárd: Szögescipők nyomai a Kárpátok bércein. Karafiáth Jenő előszavával. Bp., 1937, szerző, XVI+360 p.+ 32 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült lappal, térkép-mellékletek nélkül.
22103.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 256 p.+ 1 (kihajtható) t.+ 10 (térképek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, térkép-melléklet nélkül.
22104.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Gebhardt Antal: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22105.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Óh, hol vagy, hol vannak álmaim? Madách Imre emlékkiállítás. Alsósztregova (Dolná Strehová). Veszprém, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22106.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Illés György: Várak dicsérete. Magyarországi királyi várak. Borbás János fotóival. Bp., 1984., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
22107.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22108.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Maderspach Viktor: Hazám volt a Retyezát. [Tatabánya, 2017], Vértesi Erdészeti és Faipari Zrt., 224 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé hullámos lapokkal.
22109.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events