https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Zubriczky Aladár dr.: Vasárnapok a Tátrában. Bp., 1911, Szent-István Társulat kiadása. Kissé viseltes papír kötésben.
1
22110.

Zubriczky Aladár dr.: Vasárnapok a Tátrában. Bp., 1911, Szent-István Társulat kiadása. Kissé viseltes papír kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pest-Buda Anno 1838. (13 színes reprodukciót tartalmazó mappa, kísérőfüzettel.) Összeáll. és a kísérő szöveget írta: Rózsa György. Bp., 1972, Magyar Helikon - Corvina, [32] p.+ 13 t. Kissé viseltes kiadói papírmappában, ex libris-szel.
1
22111.

Pest-Buda Anno 1838. (13 színes reprodukciót tartalmazó mappa, kísérőfüzettel.) Összeáll. és a kísérő szöveget írta: Rózsa György. Bp., 1972, Magyar Helikon - Corvina, [32] p.+ 13 t. Kissé viseltes kiadói papírmappában, ex libris-szel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Boga Olivér: A Kézdivásárhelyi Városi Kórház és a Szentkereszty Stephanie Kórház Alapítvány monográfiája. Kézdivásárhely, 1991, magánkiadás, 132 p. Kiadói papírkötés.
1
22112.

Boga Olivér: A Kézdivásárhelyi Városi Kórház és a Szentkereszty Stephanie Kórház Alapítvány monográfiája. Kézdivásárhely, 1991, magánkiadás, 132 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A Lánchídnak fel kell támadni. 1849-1949. Tildy Zoltán köztársasági elnök és Gerő Ernő közlekedési miniszter beszéde a Lánchíd Bizottság alakuló ülésén. Bp.,1949,(Eisler-ny.), 4 sztl. lev. Benne a 48-as Lánchíd Bizottság tagjaival. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
1
22113.

A Lánchídnak fel kell támadni. 1849-1949. Tildy Zoltán köztársasági elnök és Gerő Ernő közlekedési miniszter beszéde a Lánchíd Bizottság alakuló ülésén. Bp.,1949,(Eisler-ny.), 4 sztl. lev. Benne a 48-as Lánchíd Bizottság tagjaival. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pesty Frigyes: Borsod vármegye leírása 1864-ben.Sjtó alá rendezte: Tóth Péter. Documentatio Borsodiensis. V. Miskolc, 1988, Herman Ottó Múzeum. Utolsó oldalon kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
22114.

Pesty Frigyes: Borsod vármegye leírása 1864-ben.Sjtó alá rendezte: Tóth Péter. Documentatio Borsodiensis. V. Miskolc, 1988, Herman Ottó Múzeum. Utolsó oldalon kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország Felfedezése. Szerk.: Sárközi György. Bp., [1938.], Atheneum, 275 p.+8 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült eredeti kiadói papír védőborítóban.
1
22115.

Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország Felfedezése. Szerk.: Sárközi György. Bp., [1938.], Atheneum, 275 p.+8 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült eredeti kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
22116.

Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
1
22117.

Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.
1
22118.

A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Szirtes Gábor: A milleniumi Pécs. Pécs, 1996. Kiadói kartonálásban
1
22119.

Szirtes Gábor: A milleniumi Pécs. Pécs, 1996. Kiadói kartonálásban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Franz Simon: Bäuerliche Bauten im Südburgenland. Ein Bilderbuch über bäuerliches Bauen von einst im Heanzenland mit 77 ganzseitigen Bildtafeln nach Originalzeichnungen des Autors. Oberschützen, 1971, szerzői kiadás, 166+(2) p. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. / In German language. Hardcover, with slightly torn and stained dust jacket.
1
22120.

Franz Simon: Bäuerliche Bauten im Südburgenland. Ein Bilderbuch über bäuerliches Bauen von einst im Heanzenland mit 77 ganzseitigen Bildtafeln nach Originalzeichnungen des Autors. Oberschützen, 1971, szerzői kiadás, 166+(2) p. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. / In German language. Hardcover, with slightly torn and stained dust jacket.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Torontál vármegye. Magyarország Vármegyéi és Városai. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 437 képpel, ezek között 370 műnyomású autotípia, 16 szövegkép, továbbá 6 térkép és 45 czímerrrajz. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben, gerinc sérült, egyébként jó állapotban , intézményi bélyegzőkkel.
1
22121.

Torontál vármegye. Magyarország Vármegyéi és Városai. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 437 képpel, ezek között 370 műnyomású autotípia, 16 szövegkép, továbbá 6 térkép és 45 czímerrrajz. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben, gerinc sérült, egyébként jó állapotban , intézményi bélyegzőkkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment