Books: Travelling, Local History

Number of items: 393

Sós Judit - Farkas Zoltán: Erdély. Útikönyv. 2005, Kelet-Nyugat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22084.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Reinhard Götz - Friedrich Butta: Das alte Traiskirchen. Ein Bilderalbum mit historischen Photographien und Ansichtskarten (1900-1970) und einer einführenden Geschichte der Stadt Traiskirchen. Bp., 2006, Heimat Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22085.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Veszprém Megyei Múzeumok Közleményei 8. Szerk.: Éri István. Veszprém, 1969, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
22086.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőben Ford.: Endre Dénes. Wien-Bp., [1926], Danubia, 1 (címkép) t.+ 267+(1) p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
22088.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ember Győző: Az újratelepülő Békés megye első összeírása 1715-1730. Békéscsaba, 1977. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22090.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Petőcz Károly: Az orosházi Demartsik Nyomda. Az 1913. évi emlékkönyve alapján. Gyoma, 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22091.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1938 Aggteleki cseppkőbarlang, kihajtható utazási prospektus. Bp., Magyar Turista Szövetség, (ifj. Kellner Ernő-ny.), sarkain kis gyűrődésekkel.
22092.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fehér József (szerk.): Dévaványa régen és ma. Dévaványa é.n. 136p. Kiadói kartonált papírkötésben
22093.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bagyinszki Zoltán - D. Nagy András: Gyula. Régen és ma. / Früher und Heute. I. köt. Gyula, 2003, Gyulai Évszázadok Alapítvány, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22094.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lóczy [Lajos], Louis (szerk.): A Geographical, Economic and Social Survey of Hungary. Edited by - - . Publications of the Hungarian Geographical Society. Bp., 1919, "Pátria"-ny., 121+[1] p.+ 3 (térképek) t.+ 1 (Magyarország vasúti térképe, kihajtható) t. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen sérüléssel.
22095.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Görbedi Miklós (szerk.): Tiszalöki füzetek. 13. szám. 2000. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22096.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Karl Angebauer: Ovambo. 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Ford.: Szirmay Józsefné. Bp., (1931), Dante, 252 p.+16 (fekete-fehér fotók) t.+1 (egészoldalas térkép) t.
22097.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events