Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3512740
22084
524
Books: Travelling, Local History
Sós Judit - Farkas Zoltán: Erdély. Útikönyv. 2005, Kelet-Nyugat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3512770
22085
524
Reinhard Götz - Friedrich Butta: Das alte Traiskirchen. Ein Bilderalbum mit historischen Photographien und Ansichtskarten (1900-1970) und einer einführenden Geschichte der Stadt Traiskirchen. Bp., 2006, Heimat Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513535
22086
524
Veszprém Megyei Múzeumok Közleményei 8. Szerk.: Éri István. Veszprém, 1969, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513615
22088
524
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőben Ford.: Endre Dénes. Wien-Bp., [1926], Danubia, 1 (címkép) t.+ 267+(1) p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513986
22090
524
Ember Győző: Az újratelepülő Békés megye első összeírása 1715-1730. Békéscsaba, 1977. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514043
22091
524
Petőcz Károly: Az orosházi Demartsik Nyomda. Az 1913. évi emlékkönyve alapján. Gyoma, 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514114
22092
524
1938 Aggteleki cseppkőbarlang, kihajtható utazási prospektus. Bp., Magyar Turista Szövetség, (ifj. Kellner Ernő-ny.), sarkain kis gyűrődésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515324
22093
524
Fehér József (szerk.): Dévaványa régen és ma. Dévaványa é.n. 136p. Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516098
22094
524
Bagyinszki Zoltán - D. Nagy András: Gyula. Régen és ma. / Früher und Heute. I. köt. Gyula, 2003, Gyulai Évszázadok Alapítvány, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516814
22095
524
Lóczy [Lajos], Louis (szerk.): A Geographical, Economic and Social Survey of Hungary. Edited by - - . Publications of the Hungarian Geographical Society. Bp., 1919, "Pátria"-ny., 121+[1] p.+ 3 (térképek) t.+ 1 (Magyarország vasúti térképe, kihajtható) t. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517422
22096
524
Görbedi Miklós (szerk.): Tiszalöki füzetek. 13. szám. 2000. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517471
22097
524
Karl Angebauer: Ovambo. 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Ford.: Szirmay Józsefné. Bp., (1931), Dante, 252 p.+16 (fekete-fehér fotók) t.+1 (egészoldalas térkép) t. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house