Books: Travelling, Local History Number of items: 393
3512163
22024
524
Books: Travelling, Local History
Sághy Gyula: Házsongárdi rekviem. Számozott (244./1000), a szerző által dedikált példány! Bp., 2003, Recski Kiadó, 291+[1] p. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514008
22025
524
Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514925
22026
524
Bec, Henri: Sous le ciel tunisien. [Paris, 1928], Librairie Hachette. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517447
22027
524
Orbán József: A sárospataki énekkar története. Sárospatak, 1882, Steinfeld Béla-ny., 194+[2] p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borító szélén ázásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3518862
22028
524
London Underground Timetable 1938. Number 3. London Transport Publication. Angol nyelven. Korabeli reklámokkal, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3512614
22029
524
Vofkori György: Székelykeresztúr képes története. Kolozsvár, 2002, Polis, 205+[1] p.+ 1 (térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514101
22030
524
cca 1940-1944 "Jöjjön a Mencsulra sielni!" Kárpátalja, kihajtható utazási prospektus. Bp., Tolnai-ny., kis szakadással, fekete-fehér fotókkal, térképpel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514106
22031
524
cca 1939-1944 Radvány Kastélyszálló. Felvidéki kihajtható utazási prospektus. Bp., Pallas-ny., fekete-fehér fotókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514319
22032
524
Keliger Margit: Adatok Battonya történetéhez 1700-tól napjainkig. Battonya, 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514556
22033
524
Koszorus László: Torda-Bihartorda története. DEDIKÁLT! Bp., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514580
22034
524
Hajdú Mihály: A volt bukovinai Hadikfalva keresztnevei (1790-1940) + A volt bukovinai Istensegíts és Fogadjisten keresztnevei (1785-1940). Magyar Személynévi Adattárak 3. 7. Bp., 1975, ELTE. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514604
22035
524
Erődi Béla: Utazásom Sicilia és Málta szigetén. Bp., [1895], Lampel Róbert, 217+[3] p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, hiányzó címlappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house