Available for bidding
22072.
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,[1907.],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 480 p. Ötödik kiadás. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel, litho elülső szennylappal. Korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós, díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |