Books: History

Number of items: 427

Kloeber, Wilhelm von: Vom Weltkrieg zur nationalen Revolution. Deutsche Geschichte 1914-1933. München-Berlin, 1933, R. Oldenbourg, 154+[2] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel.
22803.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Genthon István (összeáll.): A magyar történelem képeskönyve. Bevezetést írta Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22804.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Prágay Dezső - Prágayné Bakay Éva: Megemlékezés és hódolat az 1956-os Magyar Forradalom 45. évfordulóján. Essen, 2002. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22805.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Stéphane Courtois et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
22806.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
W. Dieckerhoff: Lehrbuch der Speciellen Pathologie und Therapie für Thieräzte. Zweiter Band, Erste Abtheilung: Die Krankheiten des Rindes. 3. Lieferung. Berlin, 1902, August Hirschwald, VI, 337-558 p. Német nyelven. Átkötött félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
22807.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Werner H. F. Kellermann-Tospel: Es gilt uns allen... Leer, 1982., Historisch-Politischer Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
22808.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Karl Wahl: Aus Liebe zu Deutschland. 17 Jahre als Hitlers Gauleiter. Kiel,1997,Arndt. Német nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22809.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kurt Kuch: Bei Hitlers. Zimmmermädchen Annas Erinnerungen. St. Andrä-Wördern, 2003,Kleindienst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22810.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Gudenus János József (összeáll.): A Rákóczi fejedelmek leszármazottjai Európában különös tekintettel a magyar családokra. (II. Rákóczi Ferenc nővére, Rákóczi Julianna grófnő utódai). Bp., 2006, Heraldika. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22811.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sebastian Haffner: Anmerkungen zu Hitler. Berlin - Darmstadt - Wien, 1978, C. A. Koch's Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22812.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bárány Éva: Magyarok, szittyák, székelyek. Bp., 1999, Uránusz, 137 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22813.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 325+(3) p.+ 20 (fekete-fehér képek) t. 2. kiadás. Kiadói félvászon kötés, ex libris-szel, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
22814.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF