Books: History

Number of items: 427

Dusza András: A birodalom végnapjai. Így láttam Horváth Edét. hn., 2003, X-Meditor. Kiadói kartonált papírkötés.
22875.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tempfli Imre: Sárból és napsugárból. Pakocs Károly püspöki helynök élete és kora 1892-1966. Bp., 2002, METEM. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22876.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Györffy György: A magyarok elődeiről és a honfoglalásról. Osiris Kiadó, 2002, Kiadói kartonált papírkötés.
22877.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fejtő Ferenc: II. József. Bp., 1997. Atlantisz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés
22878.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kisebbséggel kapcsolatos könyvek gyűjteménye: Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon; Kővágó L.:Nemzetiségekl a mai Magyarországon; Kisebbség - nemzetiség, Együtt élő népek a Kárpát-Medencében.
22879.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Benda Kálmán: A Bocskai-szabadságharc. Bp., 1955., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Rákóczi Erzsébet levelei férjéhez 1672-1707. Szerk. és az előszót írta: Benda Borbála és Várkonyi Gábor. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,2001., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22880.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klug Ignác: Ward Mária az Angolkisasszonyok St. Maria Intézete alapítójának élete 1585-1645. Ford.: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925., Vörösmarty. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
22881.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Harmatta János (szerk.): Ókori keleti történeti chrestomathia. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón folttal, kissé foltos lapélekkel. Megjelent 2000 példányban.
22882.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Petrus Ransanus: A magyarok történetének rövid foglalata. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Blazovich László és Sz. Galántai Erzsébet. A Corvinus János c. részt ford.: Kulcsár Péter. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,1999., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22883.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Makkay János: A magyarországi neolitikum kutatásának új eredményei. Korunk Tudománya. Bp.,1982,Akadémiai Kiadó.Kiadói papírkötés.
22884.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Lukinich Imre (szerk.): Mohácsi emlékkönyv 1526. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22885.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Baji Etelka - Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG &amp; Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, kiadói papír védőborítóban.
22886.

Baji Etelka - Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG & Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF