Books: History

Number of items: 427

Önarckép. Emlékkönyv Für Lajos tiszteletére. Szerk.: Bíró Friderika, Móricz Péter. Körmend, 2020., Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22851.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp.,1928, M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, ex librissel
22852.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pilch Jenő (szerk.): A hírszerzés és kémkedés története. I. köt. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezető soraival. Bp., [1936], Franklin-Társulat, XIX+(1)+366+(2) p.+ 1 (kihajtható) t.; Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, előzéklap hiányzik. M. kir honvéd hadbiztosi iskola pecsétjével
22853.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gyurgyák János: Ezzé lett magyar hazátok. A magyar nemzeteszme és nacionalizmus története. Bp., 2007, Osiris, 660+[4] p. Kiadói kartonált papírkötés.
22854.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Escott, [Thomas Hay Sweet]: A mai anglia. I-II. köt. Ford.: György Endre. Bp., 1905-1907, MTA, XII+375+(1) p.; XI+(1)+368 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé viseltes borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
22855.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lexikon des Zweiten Weltkriegs. Mit einer Chronik der Ereignisse von 1939-1945 und ausgewählten Dokumenten. Hrsg. von Christian Zentner. Herrsching,én., Manfred Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22856.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Carl Amery: Hitler als Vorläufer. Auschwitz - der Beginn des 21. Jahrhunderts. München, 1998., Luchterhand. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22857.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Armand van Ishoven: Udet. Biographie. Berlin - Darmstadt - Wien,én.,C. A. Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22858.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22859.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Palásthy Rezső (szerk.): Ferenczy József. Életrajzi vázlat kortörténeti háttérrel. München, 1992, Donau-Verlag. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22860.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
So war der Zweite Weltkrieg 1939 Das Jahr der Entscheidung. Leoni am Starnerger See,1989.,Durffel - Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22861.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klaus Backes: Hitler und die bildenden Künste. Kulturverständnis und Kunstpolitik im Dritten Reich. Köln,1988,DuMont. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22862.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF