Books: History

Number of items: 427

Ágh Attila-Vértes András-Fleck Zoltán: Tíz év az Európai Unióban. Felzárkózás vagy lecsúszás? 2014, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22959.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Lengyel László - Surányi György: Határátkelés. Beszélgetőkönyv. 2013, Kalligram. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22960.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Kálmán Olga: Álomország. Hol a határ? 2015, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22961.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Parvus, [Alexander Lvovich]: In der russischen Bastille während der Revolution. Eindrücke, Stimmungen und Betrachtungen von - - . Dresden, 1907, Kaden &amp; Comp., 168 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső és hátsó papírborító bekötve. / In German language. Hardcover.
22962.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22963.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Auswärtiger Handel im Jahre 1908. Bearbeitet im Kaiserlichen Statistischen Amte. Der Verkehr mit den einzelnen Ländern im Jahre 1908 unter Vergleichung mit dem Vorjahre. Heft III. Österreich-Ungarn. Statistik des Deutschen Reichs Band 197. Berlin, 1909, Puttkammer &amp; Mühlbrecht, 47+(1) p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval, ázott, hullámos, részben összeragadó lapokkal.
22964.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
1905 Mitteilungen des K. K. Finanzministeriums. XI. Jahrg. Drittes Heft. Wien, 1905, K. K. Hof- und Staatsdruckerei, 1 sztl. lev.+ 885-1509 p.+ 1 sztl. lev. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.
22965.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF