Books: History Number of items: 427
3476973
22887
524
Books: History
Acsády György Püspöky István Vertel Beatrix: Hajdanvolt szépasszonyok Panoráma, 2004 Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3476976
22888
524
Books: History
Kreutzer Vertel Beatrix Acsády György: Hajdanvolt úriemberek. Viva Média Holding, 2008 Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
2 000 2 400 2 800
3482207
22889
524
Books: History
Ráduly János: Rovásíró őseink. DEDIKÁLT! Korond, 1995., Firtos. Kiadói papírkötés. + László Gyula: 50 rajz a honfoglalókról. Bp., 1986, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3499198
22890
524
Books: History
Bibliotheca Classica 3 kötete (3 cím 4 kötetben): Tacitus összes művei I-II. köt. Ford.: Borzsák István. Bibliotheca Classica. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, egy kötet papírborítójának gerincén lyukkal.; C. Sallustius Crispus összes művei. Ford.: Kurcz Ágnes. Bibliotheca Classica. Bp., 1978, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Ford.: Kis Ferencné. Bibliotheca Classica. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3503067
22891
524
Books: History
Farkas Gyula: A "fiatal Magyarország" kora. A Magyar Szemle Könyvei V. Bp. 1932. Magyar Szemle Társaság, 318+2 p. Kiadói kopott, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3189098
22892
524
Books: History
1956 és a magyar agrártársadalom. Bp., 2006, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3193018
22893
524
Books: History
Izsák Lajos: A koalíció évei Magyarországon 1944-1948. Az Én Világom. Bp., 1986, Kozmosz. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3250675
22894
524
Books: History
Csiffáry Gergely: A történelem fogságában. Eger, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3296661
22895
524
Books: History
George J. Annas, Michael A. Grodin (szerk.): The Nazi Doctors and the Nuremberg Code. Human Rights in Human Experimentation. New York-Oxford, 1995, Oxford University Press. 371 p. Angol nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal és jelölésekkel, máskülönben jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3371016
22896
524
Books: History
Takács Péter: Úrbéresek vallomása Szabolcsban 1772 Akadémiai Kiadó, 1991. 228p. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3385047
22897
524
Books: History
2 db könyv - Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. 1985, Helikon. + Dr. Hans Bankl: A Habsburg-ház betegei. Kiadói papír és kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3389962
22898
524
Books: History
Nagy István: Erdélyi úton. Bp., 1947. Szikra. 135p. Kiadói félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house