Books: History

Number of items: 427

Acsády György Püspöky István Vertel Beatrix: Hajdanvolt szépasszonyok   Panoráma, 2004 Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
22887.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kreutzer Vertel Beatrix Acsády György: Hajdanvolt úriemberek. Viva Média Holding, 2008 Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
22888.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ráduly János: Rovásíró őseink. DEDIKÁLT! Korond, 1995., Firtos. Kiadói papírkötés. + László Gyula: 50 rajz a honfoglalókról. Bp., 1986, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
22889.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bibliotheca Classica 3 kötete (3 cím 4 kötetben):   Tacitus összes művei I-II. köt. Ford.: Borzsák István. Bibliotheca Classica. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, egy kötet papírborítójának gerincén lyukkal.; C. Sallustius Crispus összes művei. Ford.: Kurcz Ágnes. Bibliotheca Classica. Bp., 1978, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Ford.: Kis Ferencné. Bibliotheca Classica. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
22890.

Bibliotheca Classica 3 kötete (3 cím 4 kötetben):

Tacitus összes művei I-II. köt. Ford.: Borzsák István. Bibliotheca Classica. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, egy kötet papírborítójának gerincén lyukkal.;
C. Sallustius Crispus összes művei. Ford.: Kurcz Ágnes. Bibliotheca Classica. Bp., 1978, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Ford.: Kis Ferencné. Bibliotheca Classica. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Farkas Gyula: A "fiatal Magyarország" kora. A Magyar Szemle Könyvei V. Bp. 1932. Magyar Szemle Társaság, 318+2 p. Kiadói kopott, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötés.
22891.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
22892.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Izsák Lajos: A koalíció évei Magyarországon 1944-1948. Az Én Világom. Bp., 1986, Kozmosz. Kiadói papírkötés.
22893.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csiffáry Gergely: A történelem fogságában. Eger, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22894.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22895.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Takács Péter: Úrbéresek vallomása Szabolcsban 1772   Akadémiai Kiadó, 1991. 228p. Kiadói papírkötésben
22896.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
2 db könyv - Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. 1985, Helikon. + Dr. Hans Bankl: A Habsburg-ház betegei. Kiadói papír és kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
22897.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nagy István: Erdélyi úton. Bp., 1947. Szikra. 135p. Kiadói félvászon kötésben
22898.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF