Books: History Number of items: 427
3390028
22899
524
Books: History
1941 Kisebbségi Körlevél, A Pécsi Egyetemi Kisebbségi Intézet közleményei V- évf. 1. szám 60p {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3405103
22900
524
Books: History
A magyar történelem képeskönyve. Össezáll.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+(2)+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3406858
22901
524
Books: History
Folia Historica XXV. Főszerkesztő: Kovács Tibor. Szerkesztette: Szvitek Róbert József. Bp., 2008, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötésben, könyvtári jelzettel és pecsétekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3425316
22902
524
Books: History
Berecz János: Az én rendszerváltásom. Okina Bt., 2006. 399p. Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3439672
22903
524
Books: History
Duby, George - Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről. Hermész Könyvek. Bp., 1993, Akadémiai, 187+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3441190
22904
524
Books: History
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3441562
22905
524
Books: History
Marx Károly élete képekben. Összeáll. a Szikra Könyvkiadó marxista-leninista szerkesztősége és a Magyar Munkásmozgalmi Intézet. Bp., 1953, Szikra, 1 t. + 121+(3) p. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3442336
22906
524
Books: History
Geréb László: Bibliográfia a hazai parasztlázadások verses és elbeszélő irodalmához H-.n. 1949. 27p. 2 t. Kiadói papírborítóval, kis sérüléssel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3457877
22907
524
Books: History
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, jó állapotban, bontatlan zsugorfóliában {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3458559
22908
524
Books: History
Guglielmo Ferrero: Újjáépítés: Talleyrand Bécsben 1814-1815 Osiris Kiadó, 2002. Kiadói papírborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458583
22909
524
Books: History
Bartoniek-Gárdonyi-Dézsi: A magyar történettudomány kézikönyve Könyvértékesítő Vállalat, 1987. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458615
22910
524
Books: History
Kumorovitz L. Bernát: A magyar pecséthasználat története a középkorban - Der Gebrauch von Siegeln in Ungarn im Mittelalter. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house