Books: History

Number of items: 427

Eberhard Reuß: Hitlers Rennschlachten. Die Silberpfeile unterm Hakenkreuz. hn.,én., Aufbau-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
22755.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
David J. Irving: Und Deutschlands Städte starben nicht. Ein Dokumentarbericht. Der Bombenkrieg gegen Deutschland. Augsburg, 1989, Weltbild. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22756.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Magyar, Kázmér Miklós: Az 1956-os forradalom és az 1989-es határnyitás. Emlékkönyv a vasfüggöny lerombolásának 30. évfordulójára. Theo Waigel német szövetségi miniszter előszavával. / Ungarnaufstand 1956 und Grenzöffnung 1989. Festschrift zum 30. Jahrestag der Beseitigung des Eisernen Vorhangs. Mit einem Geleitwort von Theo Waigel, Budesminister a. D. Rüschlikon/Zürich, 2019, Magánkiadás. Magyar és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22757.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gereben Ágnes: Posztszovjet forgatókönyvek. Utódállamok az ezredforduló után. DEDIKÁLT! Bp., 2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
22758.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nyesti Pál (szerk.): Gróf Széchenyi István emlékkönyv. Bp., 1904, Krammer és Erhardt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
22759.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Vermes Péter: Szegények Hercege. Dr. Batthyány Strattmann László élete Bp., 2002. Új mandátum. A szerző által dedikált! . Kiadói papírkötés
22760.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Dézsi Lajos: Báró Jósika Miklós 1794-1865. Magyar Történeti Önéletrajzok. Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22761.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mózessy Gergely (szerk.): Prohászka-tanulmányok, 2007-2009. A Székesfehérvári Egyházmegye Prohészka-konferenciáinak előadásai. Székesfehérvár, 2009, Székesfehérvári Püspöki és Székeskáptalani Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22762.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kerényi Károly: Halhatatlanság és Apollón-vallás (Ókortudományi tanulmányok 1918-1943), Magvető Kiadó, 1984. Kiadói vászon-kötés, papír védőborítóval
22763.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Marcus Iunianus Iustinus: Világkrónika. Helikon Kiadó, 1992. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
22764.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Knickerbocker, [Hubert Renfro]: Deutschland so oder so? Berlin, 1932, Rowohlt, X+[2]+231+[5] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
22765.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Nikolaus von Preradovich - Josef Stingl: ,,Gott segne den Führer!". Die Kirchen im Dritten Reich - Eine Dokumentation von bekenntnisen und Selbstzeugnissen. Berg, 1986, Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22766.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF