Books: History Number of items: 427
3497447
22755
524
Books: History
Eberhard Reuß: Hitlers Rennschlachten. Die Silberpfeile unterm Hakenkreuz. hn.,én., Aufbau-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3497602
22756
524
Books: History
David J. Irving: Und Deutschlands Städte starben nicht. Ein Dokumentarbericht. Der Bombenkrieg gegen Deutschland. Augsburg, 1989, Weltbild. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3500577
22757
524
Books: History
Magyar, Kázmér Miklós: Az 1956-os forradalom és az 1989-es határnyitás. Emlékkönyv a vasfüggöny lerombolásának 30. évfordulójára. Theo Waigel német szövetségi miniszter előszavával. / Ungarnaufstand 1956 und Grenzöffnung 1989. Festschrift zum 30. Jahrestag der Beseitigung des Eisernen Vorhangs. Mit einem Geleitwort von Theo Waigel, Budesminister a. D. Rüschlikon/Zürich, 2019, Magánkiadás. Magyar és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3501518
22758
524
Books: History
Gereben Ágnes: Posztszovjet forgatókönyvek. Utódállamok az ezredforduló után. DEDIKÁLT! Bp., 2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503339
22759
524
Books: History
Nyesti Pál (szerk.): Gróf Széchenyi István emlékkönyv. Bp., 1904, Krammer és Erhardt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3438421
22760
524
Books: History
Vermes Péter: Szegények Hercege. Dr. Batthyány Strattmann László élete Bp., 2002. Új mandátum. A szerző által dedikált! . Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3438561
22761
524
Books: History
Dr. Dézsi Lajos: Báró Jósika Miklós 1794-1865. Magyar Történeti Önéletrajzok. Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3443359
22762
524
Books: History
Mózessy Gergely (szerk.): Prohászka-tanulmányok, 2007-2009. A Székesfehérvári Egyházmegye Prohészka-konferenciáinak előadásai. Székesfehérvár, 2009, Székesfehérvári Püspöki és Székeskáptalani Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3459146
22763
524
Books: History
Kerényi Károly: Halhatatlanság és Apollón-vallás (Ókortudományi tanulmányok 1918-1943), Magvető Kiadó, 1984. Kiadói vászon-kötés, papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
3 000 3 600 4 200
3459324
22764
524
Books: History
Marcus Iunianus Iustinus: Világkrónika. Helikon Kiadó, 1992. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476280
22765
524
2200
Books: History
Knickerbocker, [Hubert Renfro]: Deutschland so oder so? Berlin, 1932, Rowohlt, X+[2]+231+[5] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3477018
22766
524
2200
Books: History
Nikolaus von Preradovich - Josef Stingl: ,,Gott segne den Führer!". Die Kirchen im Dritten Reich - Eine Dokumentation von bekenntnisen und Selbstzeugnissen. Berg, 1986, Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house