Books: History

Number of items: 427

Dorf Unterm Hakenkreuz. Diktatur auf dem Land im deutschland Südwesten 1933 bis 1945. Ulm, 2009, Jan Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22779.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Erich Kern (Hrsg.): Verheimlichte Dokumente. München,1988,FZ-Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincén lyukas kiadói papír védőborítóban.
22780.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Hans Severus Ziegler: Adolf Hitler aus dem Erlben dargestellt. Pr. Oldendorf,1977.,K. W. Schütz KG. 4. Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
22781.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Georg Ernst: Biz zur letzten. Illusion und Wirklichkeit Stunde. Hamburg - Berlin - Bonn,1995,E. S. Mittler &amp; Sohn. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22782.

Georg Ernst: Biz zur letzten. Illusion und Wirklichkeit Stunde. Hamburg - Berlin - Bonn,1995,E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Rudolf Heß: Briefe 1908-1933. Hrsg. von Wolf Rüdiger Heß. Mit einer Einführung und Kommentaren von Dirk Bavendamm. München - Wien,1987, Langen - Müller. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22783.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 6. kötet. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv, 422+1 p. Új dolgozat. Korabeli sérült félbőr kötésben
22784.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Slavenka Drakulic: Balkán Expressz - Képek a délszláv háborúbó. Kobra Könyvek. Bp., 1995, Officina Nova, 142+2 p. Kiadói papírkötés.
22785.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Badiny Jós Ferenc: Kaldeától Ister-gamig. I. kötet. A sumer őstörténet. Bp.,2004. Magyar Ház. 431p. Kiadói kartonált papírkötésben
22786.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jankovics József - Nyerges Judit (szerk.): Vörösmarti Mihály kálvinista predikátor megtérése históriája. Argumentum, 1992. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban
22787.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1916. évi (L.) évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.) + 1880. évi (XIV.) évf. 9. füzet. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
22788.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1917. évi (LI.) évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.) + 1918. évi (LII.) évf. 1-2. füzet. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
22789.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hanák Péter (szerk.): Hogyan éltek elődeink? Fejezetek a magyar művelődés történetéből. Bp., 1980, Gondolat. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22790.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF