Books: History

Number of items: 427

Heinrich August Winkler: Geschichte des Westens. Die Zeit der Gegenwart. München, 2015, C. H. Beck, 687+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22791.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szentpétery Imre (szerk.): Az Árpád-házi királyok okleveleinek kritikai jegyzéke. II. kötet 4. füzet: 1290-1301. Bp.,1987, MTA, 336p. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
22792.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
[Trockij, Lev Davidovics]: L'agonie du capitalisme et les taches de la IVe Internationale. Programme de transition. [A kapitalizmus haldoklása és a 4. Internacionálé feladatai. Átmeneti program.] H.n., 1946, k.n., 38 p. Francia nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, a gerincnél kisebb ázásnyommal.
22793.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[A trianoni béke kritikájáról szóló francia nyelvű munka] Il n'y a pas de paix sans la solution de probleme Danubien. Le traité fatal de Trianon. Par Verdicus. Bp., 1934. 64p. térképekkel. Kiadói papírkötésben
22794.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
MTI Nemzeti Hírügynökség Története. Vezérig. karácsonyi üdvözlő soraival. DEDIKÁLT! Bp., 1996, MTI Kiadói Kft. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
22795.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Forradalom és császárság sorozat 2 kötete:  Seress László: Bonaparte II. köt., Adorján Andor: A császárság. II. köt. Bp., 1913-1914., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, egy köteten kis sérüléssel.
22796.

Forradalom és császárság sorozat 2 kötete:
Seress László: Bonaparte II. köt., Adorján Andor: A császárság. II. köt. Bp., 1913-1914., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, egy köteten kis sérüléssel.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Küküllei János: Lajos király krónikája. Névtelen szerző: Geszta Lajos királyról. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Kristó Gyula. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22797.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22798.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
22799.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Marczali Henrik: A nemzetiség történetbölcseleti szempontból. A Népszerű Főiskolán (University Extension) előadta - - . Népszerű Főiskola Könyvtára I. Bp., 1905, Franklin-Társulat, 116 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, nagyrészt felvágatlan.
22800.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Adolf Hitlers drei Testamente. Ein Zeitdokument. Szerk.: Gert Sudholt. Berg, é.n., Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22801.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sensationen von gestern - Geschichte heute. Bildreportagen aus den Jahren 1848-1900 ausgewählt und kommentiert von H. J. Hansen. Oldenburg-Hamburg, é.n., Stalling. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
22802.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF