Books: History

Number of items: 427

22815.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Balázs Judit: Gazdaság az Oszmán Birodalomban. Sopron, 2008, Lövér-Print. 105+1 p. Aranyozott műbőr-kötésben, borítón apró kopásnyomokkal. Ritka!
22816.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Fejér György: Magyar okmánytárhoz évmutató. Bp., MTA. Újrakötött kartonált kötés, belekötve az eredeti borító, jó állapotban.
22817.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Anders Rydell: Hitlers Bilder. Kunstraub der Nazis - Raubkunst in der Gegenwart. Frankfurt, 2014, Campus Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
22818.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Don Whithead: Die FBI-Story: Das US-Bundeskriminalamt öffnet die Akten. Berlin - Darmstadt - Wien,1961,Deutsche Buch-Gemeinschaft, 357+1 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
22819.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. A szerző, Györffy Rózsa (1923-2015) író, színésznő által dedikált példány. Bp., 1988, szerzői kiadás, 216 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos, kissé sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként tollal írt bejegyzésekkel.
22820.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Badiny Jós Ferenc: Az esztergomi -Ister-gami- oroszlánok titka. Bp., 2004. Magyar ház. Kiadói kartonált papírkötésben 172 + 12 p.
22821.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Marczell Ferenc (szerk.) A Magyar Vízügyi Múzeumban őrzött Széchenyi-iratok katalógusa Budapest, 1990. 142p. Kiadói papírkötésben
22822.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Karalyos-Szénási Gyula: Történelmünk a Kárpát-medencében. A szerző által dedikált példány! Bp., 2004, szerzői kiadás, 120 p. Kiadói papírkötés.
22823.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Gömör Béla: A magyar balneológia aranykora. Az egyesület első ötven éve. Dedikált  Bp., 2006., GMR Reklámügynökség. 83p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
22824.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Farkas Emőd: Magyarország nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22825.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mészáros József: Nagy-Magyarország-emlékmű, Nagykanizsa. Bp.-Nagykanizsa, 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely - Nagy-Magyarország-emlékmű Szoborbizottsága, 68 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
22826.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF