Books: History

Number of items: 427

Katona József versei. A szöveget gondozta és az utószót írta: Orosz László. A jegyzetek Orosz László és Sütő József munkája. Bp., 1991, Szépirodalmi, 85+1 p.+ 33 sztl. lev. Két kötet, az egyik facsimile, a másik tanulmány kötet. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói kartontokban.
22827.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Diószegi István: Bismarck és Andrássy. Teleki László Alapítvány, 1998 Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
22828.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
M. Scott Eddie: Ami "köztudott" az igaz is? Debrecen, 1996. Kiadói papírkötés
22829.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1986, Kossuth, 329+7 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22830.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Bp., 1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
22831.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Európa és a Rákóczi-szabadságharc. Szerk. Benda Kálmán. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. + Rákóczi kiáltványa a keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljáról. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
22832.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Thanászisz Zianósz: Nehéz évek 1940-1950. Budapest, 2003, Görög Országos Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
22833.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22834.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22835.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22836.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
André Leroi-Gourhan: Az őstörténet kultuszai. Az én világom. Bp.,1985., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
22837.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos hangjegyek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban.
22838.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF