Books: History

Number of items: 427

Adolf Hitler politikai testamentuma. Lejegyezte Martin Bormann személyesen. Bp., 2001. Nemzetek Európája Zsebkönyvek, 99 p. Kiadói papírkötésben.
22647.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabó-Szigeti (szerk.): Az egyházi iskolák államosítása Magyarországon, 1948. A Lénárd Ödön Közhasznú Alapítvány évkönyve 2008. Bp., 2008, Új Ember Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22648.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Történelem I., IV. A dolgozók középiskolái számára. Bp., 1969, 1972, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22649.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22650.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Györffy György: István király és műve. Bp., 2000, Balassi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22651.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
IV. Károly király szenvedése Madeirán és jámbor halála. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22652.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kállai Emil: Itt a király.. Röpirat. Szeged, 1903, Traub B. és Társa. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22653.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gibbon, [Edward] Edvárd: A Római Birodalom hanyatlásának és bukásának története. Az angol eredetiből átdolgozta: Hegyessy Kálmán. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1868-1869, Ráth Mór, XXI+[3]+303+[5] p.; [2]+331+[7] p. Első magyar kiadás. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült, kijáró lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, rajzokkal.
22654.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A történelmi Magyarország városainak és községeinek címeres pecsétgyűjteménye az Országos Községi Törzskönyvbizottság határozatai alapján (1898-1913). Bp., 1999. KSH
22655.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Mátyás király. [Bp., 1939], Athenaeum, 222+[2] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
22656.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pokoly József: Bocskay István és a bécsi béke. Bp, 1906, Franklin, 1 t.+32 p.+1 t. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, az elülső borító és a címkép szélén kis sérüléssel, hiánytalan, de széteső állapotban.
22657.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Für Lajos: A Varsói Szerződés végnapjai - magyar szemmel. Az én történelmem 1. Bp., 2003, Kairosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés, tollal írt bejegyzésekkel.
22658.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF