Books: History Number of items: 427
3514616
22647
524
Books: History
Adolf Hitler politikai testamentuma. Lejegyezte Martin Bormann személyesen. Bp., 2001. Nemzetek Európája Zsebkönyvek, 99 p. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517253
22648
524
Books: History
Szabó-Szigeti (szerk.): Az egyházi iskolák államosítása Magyarországon, 1948. A Lénárd Ödön Közhasznú Alapítvány évkönyve 2008. Bp., 2008, Új Ember Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518075
22649
524
Books: History
Történelem I., IV. A dolgozók középiskolái számára. Bp., 1969, 1972, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518166
22650
524
Books: History
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518373
22651
524
Books: History
Györffy György: István király és műve. Bp., 2000, Balassi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518532
22652
524
Books: History
IV. Károly király szenvedése Madeirán és jámbor halála. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518539
22653
524
Books: History
Kállai Emil: Itt a király.. Röpirat. Szeged, 1903, Traub B. és Társa. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518880
22654
524
Books: History
Gibbon, [Edward] Edvárd: A Római Birodalom hanyatlásának és bukásának története. Az angol eredetiből átdolgozta: Hegyessy Kálmán. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1868-1869, Ráth Mór, XXI+[3]+303+[5] p.; [2]+331+[7] p. Első magyar kiadás. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült, kijáró lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, rajzokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518906
22655
524
Books: History
A történelmi Magyarország városainak és községeinek címeres pecsétgyűjteménye az Országos Községi Törzskönyvbizottság határozatai alapján (1898-1913). Bp., 1999. KSH {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519088
22656
524
Books: History
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Mátyás király. [Bp., 1939], Athenaeum, 222+[2] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519595
22657
524
Books: History
Pokoly József: Bocskay István és a bécsi béke. Bp, 1906, Franklin, 1 t.+32 p.+1 t. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, az elülső borító és a címkép szélén kis sérüléssel, hiánytalan, de széteső állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519923
22658
524
Books: History
Für Lajos: A Varsói Szerződés végnapjai - magyar szemmel. Az én történelmem 1. Bp., 2003, Kairosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés, tollal írt bejegyzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house