Available for bidding
22654.
Books: History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Gibbon, [Edward] Edvárd: A Római Birodalom hanyatlásának és bukásának története. Az angol eredetiből átdolgozta: Hegyessy Kálmán. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1868-1869, Ráth Mór, XXI+[3]+303+[5] p.; [2]+331+[7] p. Első magyar kiadás. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült, kijáró lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, rajzokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |