Books: History

Number of items: 427

Clift, Ben: French Socialism in a Global Era. The Political Economy of the New Social Democracy in France. New York / London, 2005, Continuum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22621.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Rokolya Gábor: Okleveles históriák. Válogatás a magyar közhitelesség irataiból 1441-1848. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: - - . Bp., 2010, Magyar Országos Közjegyzői Kamara, 311+[1] p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22622.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fisher - Camp: Az ókori görögök. Régiek világa régészek szemével. 2006, Novella. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22623.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Az 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
22624.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Horváth Mihály: A magyarok története. A bölcsészettanuló ifjúság számára. Bécs-Pest, 1846, Geibel Károly, VIII+444+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzésekkel, helyeként foltos lapokkal, néhány kijáró lappal.
22625.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vitéz Szikra Dezső: Trianoni ég alatt. Baja, 1934, K. Bencze Albert. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22626.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kisebbségi sors. Dr. Grosschmid Géza beszédei és írásai. Kassa, 1930, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
22627.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kocsis István: Széchenyi. A magyarságtudat regénye. DEDIKÁLT! Bp., 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22628.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Endrey Antal: A végső nemzedékig. A Crouy-Chanel család története. 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22629.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Joravsky, David: The Lyesenko Affair. Chicago, London, The University of Chicago Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22630.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Somogyi József: Hazánk közoktatásügye a második világháborúig. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22631.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Weingart-Kroll-Bayertz: Rasse, Blut und Gene. Geschichte der Eugenik und Rassenhygiene in Deutschland. 1988, Suhrkamp Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22632.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF