Books: History Number of items: 427
3511807
22621
524
Books: History
Clift, Ben: French Socialism in a Global Era. The Political Economy of the New Social Democracy in France. New York / London, 2005, Continuum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3512170
22622
524
Books: History
Rokolya Gábor: Okleveles históriák. Válogatás a magyar közhitelesség irataiból 1441-1848. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: - - . Bp., 2010, Magyar Országos Közjegyzői Kamara, 311+[1] p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
3 000 3 600 4 200
3518181
22623
524
Books: History
Fisher - Camp: Az ókori görögök. Régiek világa régészek szemével. 2006, Novella. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3518870
22624
524
Books: History
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Az 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3518947
22625
524
Books: History
Horváth Mihály: A magyarok története. A bölcsészettanuló ifjúság számára. Bécs-Pest, 1846, Geibel Károly, VIII+444+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzésekkel, helyeként foltos lapokkal, néhány kijáró lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3520636
22626
524
Books: History
Vitéz Szikra Dezső: Trianoni ég alatt. Baja, 1934, K. Bencze Albert. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3520781
22627
524
Books: History
Kisebbségi sors. Dr. Grosschmid Géza beszédei és írásai. Kassa, 1930, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3512718
22628
524
Books: History
Kocsis István: Széchenyi. A magyarságtudat regénye. DEDIKÁLT! Bp., 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3514534
22629
524
Books: History
Endrey Antal: A végső nemzedékig. A Crouy-Chanel család története. 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3511756
22630
524
Books: History
Joravsky, David: The Lyesenko Affair. Chicago, London, The University of Chicago Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511819
22631
524
Books: History
Somogyi József: Hazánk közoktatásügye a második világháborúig. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511843
22632
524
Books: History
Weingart-Kroll-Bayertz: Rasse, Blut und Gene. Geschichte der Eugenik und Rassenhygiene in Deutschland. 1988, Suhrkamp Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house