Books: History

Number of items: 427

Szele Bálint: Jean Monnet, Európa atyja. Debrecen, 2005, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
22947.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Nyeste Zoltán: Recsk. Emberek az embertelenségben. Bp., 1989, Püski, 80 p.+ 1 (térkép-melléklet) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
22948.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22949.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott félvászon kötésben
22950.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Paál Jób - Radó Antal (szerk.): A debreceni feltámadás. Krónikás könyv a demokratikus új Magyarország megszületéséről, a moszkvai tárgyalásokról, a debreceni nemzetgyűlés és az első független nemzeti kormány megalakulásáról, a magyar nemzet történetének sorsdöntő hőskoráról. [Debrecen], 1947, [Városi Ny.], 384 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel. + 3 db Máté György (1913-1990) kommunista író, újságíró, Rózsa Ferenc-díjas (1966) és felesége részére szóló meghívó
22951.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22952.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Balázs Péter: Magyarország levéltárai. Bp., 1983. Műszaki. 391p.. Kiadói papírkötés, kissé sérült és részben javított gerinccel.
22953.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
David Boyle: Der Zweite Weltkrieg. Eine Chronik in Bildern. Köln, én., Naumann &amp; Göbel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
22954.

David Boyle: Der Zweite Weltkrieg. Eine Chronik in Bildern. Köln, én., Naumann & Göbel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Angus Hall: A bűnüldözés nagy pillanatai. Az FBI- a Scotland Yard, az Interpol- a nyomozástörténete. Ford.: Tabák Gábor. Bp., 1987, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22955.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
22956.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
22957.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
22958.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF