Werner Hofmann: Degas und sein Jahrhundert. München,2007, C. H. Beck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Der Rhein. Ritterburgen mit Eisenbahnanschluss. Hrsg. von Irene Haberland, Matthias Winzen. Oberhausen, 2012, ATHENA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész 2 db katalógusa:
Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés.;
Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Mátyás király öröksége - Késő reneszánsz művészet Magyarországon (16-17. század) II. kötet. Szerk.: Mikó Árpád és Verő Mária. Bp., 2008., Magyar Nemzeti Galéria, 268+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Tavaszi Tárlat 1901. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1901. évi tagilletménye. II. rész. Bp.,(1901), Singer és Wolfner, 4+51+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációi, 3 kötet: A tér a szobrászatban. A szobrászat tere. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.; Szobrászat és környezet. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.; Nyílt forráskódok. Szobrászat és építészeti tér mezejében. A Műcsarnok és a Magyar Szobrász Társaság közös szobrászati szimpóziumának dokumentáló kiadványa. Bp., 2005-2008, Műcsarnok. Kiadói papírkötések.