Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Werner Hofmann: Degas und sein Jahrhundert. München,2007, C. H. Beck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23292.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Der Rhein. Ritterburgen mit Eisenbahnanschluss. Hrsg. von Irene Haberland, Matthias Winzen. Oberhausen, 2012, ATHENA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23293.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Götz Adriani: Toulouse-Lautrec. Gemälde und Bildstudien. Köln, 1986, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23294.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész 2 db katalógusa:   Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés.;  Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.;
23295.

Fajó János (1937-2018) Kossuth-díjas festőművész 2 db katalógusa:

Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés.;

Fajó János: Formáim, színeim, tereim, 1998-2008. H.n., 2008, k.n. 80 p. Megjelent 1000 példányban. Magyar és angol nyelven. Fajó János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.;

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Gulácsy Na'Conxypan hercege. Szerk.: Bellák Gábor, Plesznivy Edit. Bp., 2023, Szépművészeti Múzeum - Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
23296.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Földényi F. László: Légy az árnyékom! Sophie Calle. Láthatár. Bp., 2002., Enciklopédia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Új állapotban
23297.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kelényi Béla: Buddhák. Tibeti buddhista kisplasztikák magyar magángyűjteményekből. Bp., 2007, Moró Antik. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
23298.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Mátyás király öröksége - Késő reneszánsz művészet Magyarországon (16-17. század) II. kötet. Szerk.: Mikó Árpád és Verő Mária. Bp., 2008., Magyar Nemzeti Galéria, 268+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23299.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23300.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23301.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Marton László. Bp.,1999, Marton Galéria. Dedikált Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 213p.
23302.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációi, 3 kötet: A tér a szobrászatban. A szobrászat tere. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.; Szobrászat és környezet. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.; Nyílt forráskódok. Szobrászat és építészeti tér mezejében. A Műcsarnok és a Magyar Szobrász Társaság közös szobrászati szimpóziumának dokumentáló kiadványa. Bp., 2005-2008, Műcsarnok. Kiadói papírkötések.
23303.

Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációi, 3 kötet:
A tér a szobrászatban. A szobrászat tere. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.;
Szobrászat és környezet. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok előadássorozatának dokumentációja.;
Nyílt forráskódok. Szobrászat és építészeti tér mezejében. A Műcsarnok és a Magyar Szobrász Társaság közös szobrászati szimpóziumának dokumentáló kiadványa.
Bp., 2005-2008, Műcsarnok. Kiadói papírkötések.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF